Zaczynamy! Co we czwartek?

Zaczynamy! Co we czwartek?

Zaczynamy! Co we czwartek?

Udostępnij

Dla miłośników literatury weekend rozpoczyna się już w czwartek, ponieważ właśnie dzisiaj startuje 23. edycja Targów Książki w EXPO Kraków, gdzie mogą spotkać się fani literatury, zarówno polskiej, jak i zagranicznej.

We czwartek czekają Was spotkania autorskie między innymi z: Wiolettą Piasecką, Olgą Zygarowską, Mariuszem Wollny, Małgorzatą Lebdą.

Natomiast dla najmłodszych warsztaty plastyczne z Połykaczem Liter, a także warsztaty plastyczne wokół książki "Poczet Królowych Polskich" z autorką Anną Kaszubą-Dębską.

Odbędzie się także debata samorządowa pod tytułem ,,Rola samorządów w upowszechnianiu czytelnictwa w Polsce’’, której organizatorem jest Prezydent Miasta Krakowa, Polska Izba Książki oraz Targi w Krakowie.

Jeśli interesują Was zagadnienia związane z interentem, to zapraszamy na spotkania: ,,Ochrona danych osobowych – obowiązki wynikające z prowadzenia sprzedaży i marketingu w Internecie’’ oraz ,,Zdjęcia w internecie - kiedy i jak z nich korzystać oraz jakie są moje prawa do ochrony wizerunku’’.

A może by tak skok w przyszłość? Spotkanie ,,Sztuczna inteligencja w świecie książki’’ odbędzie się w Sali seminaryjnej Lwów.
Zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej „Serce Kapsuły Czasu”, która ma charakter konkursu literacko-plastycznego, a udział w niej może wziąć każdy, bez względu na wiek. Podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie® zbierane będą prace literackie i plastyczne przedstawiające wizję świata z przyszłości, które potem na najbliższych 100 lat zostaną zamknięte w mobilnej Kapsule Czasu powstającej w mieście. Temat konkursu jest bodźcem do uwolnienia kreatywności i brzmi: „Podróż wyobraźnią w przyszłość! Twoja miejscowość, nasz świat za sto lat? Opowiedz o tym!”.

Dla fanów kryminałów czeka mobilny escape room, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwy detektyw i rozwiązać sprawę morderstwa sprzed wielu lat.

Jedną z tegorocznych nowości będzie scena w powiększonym Salonie Komiksu. Jak zapewniają organizatorzy - Krakowskie Stowarzyszenie Komiksowe - w programie nie zabraknie atrakcji w postaci gier i zabaw dla małych i dużych fanów komiksu, quizu z nagrodami i oczywiście warsztatów komiksowych.

Każdy znajdzie coś dla siebie – przyjdź i przekonaj się sam, co jeszcze mamy w programie!

Pełen program na czwartek znajdziecie TUTAJ.
Plan stoisk i lista wystawców TUTAJ.
Lista autorów TUTAJ.
Ciekawe akcje TUTAJ.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się