Najlepsze książki na lato 2017"

Najlepsze książki na lato 2017"

Zagłosuj ponownie i wygraj 20 nowości wydawniczych! Wybieramy najlepsze książki na lato!

Udostępnij

Tylko do niedzieli, 2 lipca 2017, do godziny 23:59 trwał będzie drugi etap plebiscytu, w którym wybierzemy „Najlepsze książki na lato 2017". Już dziś możecie ponownie oddać głosy na swoich faworytów, by zwiększyć swe szanse wygrania zestawów liczących nawet 20 nagród! Głosujemy również na najlepsze książki historyczne I półrocza 2017. Serdecznie zapraszamy!

Powieści obyczajowe i kryminały, proza i książki dla dzieci, poradniki i perły z lamusa. Wybierz najciekawsze, Twoim zdaniem, książki na lato 2017, zagłosuj na nie i wygraj spore zestawy książek. Uzasadnij swój wybór i zwiększ swoje szanse na wygraną! Zachęć znajomych - i wygraj jeszcze więcej książek!

Zagłosuj i wygraj nawet 20 książek!Biografie i powieści historyczne, wspomnienia i szeroko zakrojone prace popularnonaukowe oraz naukowe. Książki dla miłośników historii i dla zawodowców - badaczy, archiwistów, nauczycieli historii rywalizują w plebiscycie „Historia zebrana" o tytuł „Najlepszej książki historycznej I półrocza 2017". Głosujcie, zachęcajcie do głosowania znajomych i przesyłajcie uzasadnienia dokonanego wyboru, aby zdobyć cenne nagrody.

Zagłosuj i wygraj kilkanaście nowości wydawniczych


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się