"Mieć odwagę służyć" Cheryl Bachelder

"Mieć odwagę służyć" Cheryl Bachelder

Zapowiedź tytułowa Studio Emka: "Mieć odwagę służyć" Cheryl Bachelder

Udostępnij

Mieć odwagę służyć to książka o przemyślanych, żelaznych zasadach, jakie Cheryl Bachelder wprowadziła w firmie rozpaczliwie potrzebującej zmiany, i spektakularnych wynikach, które w konsekwencji osiągnęła.

Cheryl Bachelder, „MIEĆ ODWAGĘ ZŁUŻYĆ. Jak osiągnąć lepsze wyniki, służąc innym”

 

 

 Czy przywódcy mogą osiągać przełomowe rezultaty? Okazuje się, że tak. Autorka będąca sprawną, kreatywnie myślącą i działającą menedżerką opowiada, jak wraz z zespołem doprowadziła do niezwykłej zmiany w Popeyes Louisiana Kitchen, podejmując trudną, lecz satysfakcjonującą decyzję − zarządzać przez przywództwo służebne.
Lektura obowiązkowa dla wszystkich myślących nowocześnie przywódców.

Opinie o książce:

„Mieć odwagę służyć opisuje rodzaj przywództwa, które jest potrzebne w dwudziestym pierwszym wieku. To skuteczna mieszanka odwagi i pokory. Zajmująca historia Cheryl Bachelder proponuje jasną ścieżkę, którą mogą podążać liderzy, a wspaniałe wyniki, jakie osiągnęła, czynią jej przesłanie istotnym. Wyjątkowa książka! Gorąco ją polecam”. (Stephen M.R. Covey, autor bestsellera Szybkość zaufania i współautor książki Mądre zaufanie)

„Liderom trudno pojąć, że przywództwo służebne może dać świetne wyniki oraz olbrzymią satysfakcję ludzi. Cheryl Bachelder dostarcza inspirujący podręcznik, jak być przywódcą, który może pomóc osiągnąć znakomite rezultaty”.(Ken Blanchard, współautor książek Jednominutowy menedżer® oraz Przywództwo wyższego stopnia)

„Każdy przywódca może nauczyć się czegoś z rzeczowych, zajmujących historii zawartych w książce Mieć odwagę służyć. Jest to jedna z najlepszych pozycji na temat przywództwa, jaką czytałem, i powinna stać się obowiązkowa dla każdego lidera”.(Joel Manby, dyrektor generalny Herschend Family Entertainment oraz autor książki Love Works)

Od bardzo dawna nie przeczytałam książki od początku do końca jednym tchem. A tak właśnie było w rzypadku Mieć odwagę służyć. Musiałam się opanować, aby nie przeczytać jej natychmiast ponownie! To prawdziwy bestseller i jak tylko pojawi się w księgarniach, będę gorąco polecała tę książkę przyjaciołom, włączając tych wszystkich, dla których jestem mentorem”.(Colleen Barrett, emerytowany prezes Southwest Airlines oraz współautor książki Lead with LUV)Tytuł: „Mieć odwagę służyć. Jak osiągnąć lepsze wyniki, służąc innym”
Tytuł oryginału: Dare to serve: How to Drive Superior Results by Serving Others"
Autor: Cheryl Bachelder
Przekład :Liliana Grzegrzółka
Seria:
Wydawca: Studio EMKA
Miejsce i rok wydania: Warszawa, premiera: 12 września 2017
Wydanie: I
Objętość: 176 strony
Format: 145x210 cm
Oprawa: oprawa miękka
ISBN 978-83-65068-90-3
Cenakatalogowa: 29,90 zł

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się