Zapraszamy do współtworzenia Wirtualnych Targów Historycznych!

Zapraszamy do współtworzenia Wirtualnych Targów Historycznych!

Zapraszamy do współtworzenia Wirtualnych Targów Historycznych!

Udostępnij

Szanowni Państwo, ruszyła zbiórka zgłoszeń do udziału w drugiej edycji Wirtualnych Targów Historycznych. Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się w dniach od 16 do 29 listopada, jest portal Histmag.org.

 

oronawirus nie odpuszcza. Statystyki są nieubłagane. Każdego dnia przybywa coraz więcej osób zakażonych Sars-Cov-2. Wiąże się to z wieloma obostrzeniami i zamrożeniem niektórych sfer życia społecznego. Wiosną, kiedy Polska zmagała się z pierwszą falą pandemii, rząd wprowadził lockdown i konieczne było odwołanie wszystkich stacjonarnych targów książki. Wtedy redakcja Histmaga przygotowała dla miłośników historii oraz wydawców alternatywne rozwiązania, czyli Wirtualne Targi Historyczne, które cieszyły się sporym zainteresowaniem Czytelników (ponad 10 tys. wejść na strony targowe), a udział w nich wzięło 25 wydawców, którzy zgłosili ponad 100 tytułów.

 Dziś, kiedy nadeszła druga fala epidemii, sytuacja wygląda podobnie. Dlatego też zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji wydarzenia. Tym razem przygotowaliśmy specjalną stronę internetową dedykowaną Targom. Udział w wydarzeniu jest odpłatny, a każde Wydawnictwo może głosić od 1 do 10 publikacji dotyczących historii – zarówno monografii, albumów czy powieści historycznych itp. Oferujemy także reklamę banerową oraz wywiady prowadzone online przez członków redakcji Histmaga, które będą udostępniane na żywo w histmagowych mediach społecznościowych.

 Aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące oferty i współpracy zapraszamy do kontaktu z Michałem Świgoniem: m.swigon@histmag.org (preferowany kontakt mailowy), telefon: 692 929 681.

Zapraszamy serdecznie do współtworzenia Targów!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się