Zaproszenie do bezpłatnego udziału w Wirtualnych Targach Książki BOOKTARG 21-24 maja

Zaproszenie do bezpłatnego udziału w Wirtualnych Targach Książki BOOKTARG 21-24 maja

Zaproszenie do bezpłatnego udziału w Wirtualnych Targach Książki BOOKTARG 21-24 maja

Udostępnij

W imieniu firm Allegro, Lubimyczytać.pl oraz Legimi zwracam się do Państwa z propozycją udziału Państwa wydawnictwa w przedsięwzięciu o nazwie BOOKTARG. Jego celem jest zapełnienie luki po odwołanych tej wiosny imprezach książkowych - targach, festiwalach itp. Nieprzypadkowa jest zatem data BOOKTARGU - 21-24 maja. To właśnie wtedy miały się odbyć Warszawskie Targi Książki...

Cel nr 1 BOOKTARGU to sprzedaż książek - zarówno gorących nowości, jak i nieco starszych tytułów, które wciąż jednak znajdują nabywców. Sprzedaż odbywać się będzie na platformie Allegro, do której kierować będziemy ze strony www.booktarg.pl.  Swoje oferty wystawiać będą sklepy na stałe współpracujące z Allegro. Wydawnictwo nie musi zatem uruchamiać na niej swojego sklepu (choć oczywiście może). Wystarczy, że w załączonym formularzu wytypuje książki, które - w poszczególnych kategoriach - uważa za najmocniejsze z punktu widzenia potencjału sprzedażowego. Tytuły te trafią na dedykowaną stronę www.booktarg.pl, która kierować będzie do ofert sprzedażowych na platformie Allegro.

Cel nr 2 BOOKTARGU to spotkania wideo z autorami. Planujemy zarówno rozmowy live, jak i emisję materiałów przygotowanych wcześniej. Platformą, na której będziemy je emitować, będzie strona Booktarg.pl oraz jej fanpage na Facebooku oraz (na zasadzie udostępniania) Facebookowe strony Lubimyczytać.pl i Legimi. W tym przypadku wydawca nie musi nic wypełniać. W odpowiedzi na tego maila prosimy jedynie o zaproponowanie nazwisk topowych autorów wydawnictwa wraz z danymi kontaktowymi do nich. Po rozpatrzeniu tych propozycji organizatorzy wydarzenia uzgodnią terminy wywiadów oraz przekażą autorom niezbędne informacje techniczne.

 Na koniec być może najważniejsze - udział wydawców w BOOKTARGU jest bezpłatny. Wystarczy jedynie do dnia  8 maja odesłać wypełniony formularz, wcześniej natomiast (im wcześniej, tym lepiej) przesłać dane wytypowanych autorów. Resztą zajmiemy się my.

Licząc na to, że zaproponowana formuła wydarzenia spotka się z Państwa zainteresowaniem i zachcecie wziąć w niej udział oczekuję na rychły kontakt zwrotny. Dziękuję! 

 Zachęcamy do udziału w  tej inicjatywie – zgłoszenia przyjmowane są do 8 maja. Polska Izba Książki, która jest honorowym patronem przedsięwzięcia, planuje zorganizowanie w ramach  BOOKTARGU spotkań branżowych, o których poinformujemy Państwa oddzielnymi zaproszeniami.

Arkusz do zgłaszania książek

Prezentacja Booktargu


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się