aproszenie na 9. Targi Książki i Festiwal Literacki "Na pograniczu kultur" w Białymstoku

aproszenie na 9. Targi Książki i Festiwal Literacki "Na pograniczu kultur" w Białymstoku

Zaproszenie na 9. Targi Książki i Festiwal Literacki "Na pograniczu kultur" w Białymstoku

Udostępnij

Szanowni Państwo, po przerwie spowodowanej pandemią ogłaszamy kolejną edycję targów książki i festiwalu literackiego ”Na pograniczu kultur”  w Białymstoku!

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na 9. Targi Książki, które w 2022 roku odbędą się w dniach 22-24 kwietnia na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej 1 w Białymstoku.

Już na początku mamy dwie świetne informacje.

Po pierwsze w 2022 roku spotkamy się w nowej rzeczywistości i w nowym miejscu. Jesteśmy przekonani, że wszystko to sprawi, że tegoroczna edycja targów będzie wyjątkowa i niezapomniana!

Wierzymy, że tak jak i w poprzednich edycjach będziecie mieli Państwo satysfakcję zarówno z uczestnictwa, jak i promocji swoich wydawnictw podczas naszych targów książki oraz festiwalu literackiego.

Po drugie, z przyjemnością informujemy o wyjątkowym wydarzeniu. W Białymstoku odbędą się  tegoroczne  obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji do naszego miasta przyjedzie wiele osób związanych z rynkiem książki. 22 kwietnia odbędzie się konferencja prasowa oraz spotkania członków Polskiej Izby Książki (m.in. posiedzenie Rady PIK). Wspólnie będziemy obchodzić ten ważny dla „świata książki” dzień.

Jesteśmy przekonani, że będzie to niezapomniane wydarzenie także dla Państwa jak i dla czytelników i mieszkańców naszego miasta i regionu.

 Wszystkie informacje dotyczące uczestnictwa w 9. Targach Książki w Białymstoku znajdą Państwo  na naszym profilu na Facebooku.

Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2022 r.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Formularz zgłoszeniowy


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się