Zaproszenie na Szkolenia dla księgarzy – Targi Książki w Krakowie

Zaproszenie na Szkolenia dla księgarzy – Targi Książki w Krakowie

Zaproszenie na Szkolenia dla księgarzy – Targi Książki w Krakowie

Udostępnij

Literatura dziecięca w księgarni stacjonarnej oraz komunikacja z czytelnikami na Instagramie – to tematyka dwóch szkoleń organizowanych przez OSDW Azymut, które odbędą się podczas Targów Książki w Krakowie (24-25 października 2019).

Wstęp na obydwa wydarzenia jest bezpłatny. Zapraszamy!

Szkolenie: Księgarnia dla dzieci. Jak to się robi? | 24 października 2019, godz. 11.00, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, w sali seminaryjnej Budapeszt AB

 

Literatura dziecięca podbija dziś rynek książki. Jak zachęcić rodzica do odwiedzenia księgarni wraz z dzieckiem? Jak promować literaturę dziecięcą w ofercie księgarni? Zapraszamy na kolejne szkolenie organizowane przez dystrybutora książek OSDW Azymut w ramach projektu Szkolimy-Księgarzy.pl.

 

Księgarnia specjalizująca się w literaturze dziecięcej spełnia dziś bardzo ważną rolę – ma wychować rodziców i nowe pokolenie czytelników. Wyzwanie spore, ale na szczęście jest do tego sporo narzędzi. W jaki sposób organizować wydarzenia w księgarni dla dzieci i młodzieży? Jak dobrać ofertę? Kogo warto zapraszać do tego świata – postacie z książek, zwierzęta, artystów? Z kim podejmować współpracę? Na szkoleniu przedstawimy przykłady z polskiego i zagranicznego rynku książki. Opowiemy też, jak budować komunikację z rodzicami i zainspirujemy do podjęcia działań promujących księgarnię wśród dzieci i młodzieży.

 

Szkolenie poprowadzi Anita Nogal z Good Books.

 

Anita Nogal – psychopedagog kreatywności, trener twórczości. Założycielka księgarni dla dzieci Baja Book w Otwocku oraz inicjatywy BajaLeo, związanej z promowaniem czytelnictwa wśród najmłodszych. Pasjonatka literatury dziecięcej, treningów kreatywności oraz budowania wizerunku marki lokalnych księgarń.

 

Szkolenie jest częścią projektu Z książką wyjdź na ludzi! Cykl szkoleń z animacji kultury dla polskiej branży księgarskiej dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

 

Szkolenie: Bookstagram. Jak promować księgarnię na Instagramie?| 25 października 2019, godz. 12.00, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, w sali seminaryjnej Wiedeń B

 

Jak zrobić udane selfie i shelfie? Gdzie śledzić popularność książkowych #hashtagów? Kogo warto obserwować, aby być na bieżąco z opiniami czytelników? Jak komunikować się z klientami księgarni poprzez Instastory i IGTV? O skutecznych sposobach budowania komunikacji Twojej księgarni na Instagramie porozmawiamy podczas kolejnego szkolenia z cyklu Księgarnia 2.0 – Szkolimy-Księgarzy.pl. Zapraszamy!

 

Szkolenie poprowadzi Marcin Białecki z Good Books.

 

Marcin Białecki – znawca rynku gier planszowych oraz social mediów. Pracował dla BlackMonk Games i wielu instytucji kultury. Jest współtwórcą największej zbiórki społecznościowej w historii polskiego crowdfundingu.

 

Szkolenie jest częścią projektu Księgarnia 2.0. Cykl szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe polskiej branży księgarskiej dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

 

Więcej informacji o projekcie szkoleniowym Azymutu na www.szkolimy-ksiegarzy.pl 

 

Źródło: szkolimy-ksiegarzy.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się