Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej.

Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej.

Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej.

Udostępnij

Informujemy za Organizatorami, że Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie realizuje projekt "Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej." Projekt jest trzydniowym działaniem integracyjno-edukacyjnym dedykowanym szerokiemu gronu odbiorców - osobom niesłyszącym, niedosłyszącym oraz całemu środowisku osób słyszących, zarówno tym zainteresowanym i aktywnym w działaniach na rzecz osób z dysfunkcją słuchu, jak i tym neutralnym wobec poruszanych w projekcie aspektów życia społecznego. 

W terminie od 21 do 23 października 2020 roku w Filii nr 32 MBP w Lublinie (ul. Szaserów 13-15) odbędą się różnego rodzaju działania integracyjno-edukacyjne, które poprowadzą osoby specjalizujące się we współpracy z osobami niesłyszącymi oraz osoby niesłyszące, mające wpływ na Kulturę Głuchych.

Celem projektu jest zaspokojenie potrzeb kulturalnych osób niesłyszących i niedosłyszących, stworzenie warunków zapewniających tym osobom równoprawne uczestnictwo w życiu kulturalnym miasta, podniesienie świadomości społecznej w zakresie potrzeb tych osób oraz integracja i edukacja osób słyszących z niesłyszącymi.


Projekt Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej - Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zachęcamy do REJESTRACJI na poszczególne wydarzenia pod linkiem
https://docs.google.com/forms/d/1mEnAqiYjXpwFJepS4x0BJmwFCcHrCZMGefK8OBl6wQU/viewform?edit_requested=true

Harmonogram Festiwalu: https://www.mbp.lublin.pl/component/djevents/details/2020-10-21/158-zobacz-moj-glos-festiwal-poezji-miganej


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się