Zostań ambasadorem czytelnictwa!

Zostań ambasadorem czytelnictwa!

Zostań ambasadorem czytelnictwa!

Udostępnij

Czytaj PL to organizowana co roku akcja umożliwiająca uzyskanie na miesiąc darmowego dostępu do najgorętszych bestsellerów w wersji e-bookowej i audiobookowej – jedyne co trzeba zrobić, to zainstalować aplikację Woblink i za jej pomocą zeskanować specjalny kod QR, który odblokuje dostęp do 12 bestsellerów na cały listopad.

. Kody QR będą dostępne na plakatach rozwieszanych w całej Polsce (i nie tylko!) oraz na koszulkach, które chcemy rozdać tysiącowi chętnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach akcji „Upoluj swoją książkę” organizowanej z inicjatywy Instytutu Książki we współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym, operatorem programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, oraz firmą Woblink.

Nosząc naszą koszulkę, uczniowie będą DOSŁOWNIE promować czytelnictwo i umożliwią uzyskanie legalnego dostępu do bestsellerowych książek zupełnie ZA DARMO. Ale to jeszcze nie wszystko! Osoby, które zostaną naszymi ambasadorami, nie tylko otrzymają darmowe koszulki, ale będą mogły także wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami będą najnowszej generacji smartfony pełne e-booków.

Aby promować z nami czytelnictwo, otrzymać darmową koszulkę i zawalczyć w konkursie wystarczy, aby uczniowie szkół ponadgimnazjalnych uzupełnili formularz na stronie ambasador.czytajpl.pl. Koszulki rozdajemy według kolejności zgłoszeń, a ich ilość jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Wspierać z nami czytelnictwo będą nie tylko uczniowie! Przestawiamy Wam pierwszych ambasadorów naszej akcji:

Czy metody szybkiego czytania działają?


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się