Jedność - Dzień dziecka
Zwyrtała 2020 – druga edycja konkursu na najlepszy pomysł promujący czytanie

Zwyrtała 2020 – druga edycja konkursu na najlepszy pomysł promujący czytanie

Zwyrtała 2020 – druga edycja konkursu na najlepszy pomysł promujący czytanie

Udostępnij

Czas wprawdzie niedobry, ale w nadziei na lepszą przyszłość Agencja Promocyjna OKO ogłasza drugą edycję konkursu „Zwyrtała” na najlepszy pomysł promujący czytanie. Być może właśnie teraz, gdy wszyscy są wytrąceni z codziennej aktywności jest dobra okazja, by wspomnieć sobie minione udane wydarzenia czytelnicze i zgłosić je do konkursu?

W konkursie udział wziąć może każdy, niezależnie od wieku i miejsca działania, kogo pomysł zachwyci konkursowe jury. W tym celu należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i przysłać do 10 maja 2020 r., na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rabce-Zdroju krótki formularz z opisem projektu. Materiały konkursowe znajdują się pod linkiem Rabka Festival.

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego, możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2020, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. trzydniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Przewidujemy także przyznanie pięciu wyróżnień.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się