10. Warszawskie Targi Książki za nami – dziękujemy!

10. Warszawskie Targi Książki za nami – dziękujemy!

10. Warszawskie Targi Książki za nami – dziękujemy!

Udostępnij

Dziękujemy blisko 800 wystawcom z 27 krajów: Argentyny, Austrii, Białorusi, Brazylii, Bułgarii, Chin i Tajwanu, Chorwacji, Czech, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Iraku, Irlandii, Kostaryki, Niemiec, Peru, Polski, Rosji, Rumunii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch, że byli z nami.

Podziękowania należą się Rumunii – Gościowi Honorowemu 10. WTK, dzięki którego obecności odwiedzający Targi mieli okazję poznać różnorodność literatury oraz bogactwo kultury tego kraju.

Dziękujemy bibliotekarzom i księgarzom za skorzystanie z oferty branżowej, którzy dzięki wolnemu wstępowi odwiedzili nas w liczbie bliskiej 1 900 osób.

Dziękujemy twórcom: autorom, tłumaczom, ilustratorom i innym przedstawicielom świata kultury,  że w liczbie 1 038 stawili się na PGE Narodowym.

Dziękujemy miłośnikom książek i czytania, że spędzili z nami cztery majowe dni, kupując książki, zbierając autografy i biorąc udział w 1 500 pozycji programowych: spotkaniach z autorami, debatach, konferencjach, warsztatach, lekcjach, atrakcjach dla dzieci, wydarzeniach artystyczno-literackich, ogłoszeniach nagród literackich i branżowych, konkursach i wystawach. Cieszymy się, że nowości takie jak: Festiwal Kryminalna Warszawa z konkursem o Grand Prix tego Festiwalu, strefa popularnonaukowa, a także Warszawski Festiwal Popkultury Meet Point ze strefą fantastyki, strefą gamingu i popkultury azjatyckiej zostały tak dobrze przyjęte przez publiczność.

I już zapraszamy na 11. Warszawskie Targi Książki w dniach 21-24 maja 2020 r.!

Liczymy, że jeszcze w tym roku spotkamy się z Państwem na Plenerze Literackim „Odkryj książkę na nowo” w Szczecinie, (14-16 czerwca), Nadmorskim Plenerze Czytelniczym w Gdyni (19-21 lipca) oraz na Śląskich Targach Książki w Katowicach (6-8 grudnia).


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się