10. Warszawskie Targi Książki

10. Warszawskie Targi Książki

10. Warszawskie Targi Książki za nami – dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Udostępnij

Szanowni Państwo,
dziękujemy blisko 800 wystawcom z 27 krajów: Argentyny, Austrii, Białorusi, Brazylii, Bułgarii, Chin i Tajwanu, Chorwacji, Czech, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Iraku, Irlandii, Kostaryki, Niemiec, Peru, Polski, Rosji, Rumunii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch, że byli z nami.

Podziękowania należą się Rumunii – Gościowi Honorowemu 10. WTK, dzięki którego obecności odwiedzający Targi mieli okazję poznać różnorodność literatury oraz bogactwo kultury tego kraju.

Dziękujemy bibliotekarzom i księgarzom za skorzystanie z oferty branżowej, którzy dzięki wolnemu wstępowi odwiedzili nas w rekordowej liczbie bliskiej 1 900 osób.

Dziękujemy twórcom: autorom, tłumaczom, ilustratorom i innym przedstawicielom świata kultury,  że w liczbie 1 038 stawili się na PGE Narodowym.

Dziękujemy miłośnikom książek i czytania, że spędzili z nami cztery majowe dni, kupując książki, zbierając autografy i biorąc udział w 1 500 pozycji programowych: spotkaniach z autorami, debatach, konferencjach, warsztatach, lekcjach, atrakcjach dla dzieci, wydarzeniach artystyczno-literackich, ogłoszeniach nagród literackich i branżowych, konkursach i wystawach. Cieszymy się, że nowości takie jak: Festiwal Kryminalna Warszawa z konkursem o Grand Prix tego Festiwalu, strefa popularnonaukowa, a także Warszawski Festiwal Popkultury Meet Point ze strefą fantastyki, strefą gamingu i popkultury azjatyckiej zostały tak dobrze przyjęte przez publiczność.

Cieszymy się i dziękujemy wszystkim, którzy byli z nam! W tym roku od 23 do 26 maja na PGE Narodowym odwiedziło nas 80 400 osób. I już zapraszamy na 11. Warszawskie Targi Książki w dniach 21-24 maja 2020 r.!

Liczymy, że jeszcze w tym roku spotkamy się z Państwem na Plenerze Literackim „Odkryj książkę na nowo” w Szczecinie (14-16 czerwca), Nadmorskim Plenerze Czytelniczym w Gdyni (19-21 lipca), na festiwalu literackim w Warszawie (16-17 listopada) oraz na Śląskich Targach Książki w Katowicach (6-8 grudnia).

Pozdrawiamy,
Zespół Warszawskich Targów Książki


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się