Ogólnopolska Izba Księgarń
12. Targi Książki Akademickiej i Naukowej Academia

12. Targi Książki Akademickiej i Naukowej Academia

12. Targi Książki Akademickiej i Naukowej Academia

Udostępnij

Wydarzenie zainicjowane w roku 2006 przez Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, w kolejnych latach wsparte organizacyjnie przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Warszawskiej i Murator EXPO. Od 2013 roku odbywają się równolegle z Warszawskimi Targami Książki w wyjątkowej lokalizacji - na stadionie PGE Narodowy.

W roku 2018 Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA zostaną zorganizowane w Warszawie już po raz dwunasty. Towarzyszyć będą Warszawskim Targom Książki i odbędą się w dniach 17-20 maja 2018 roku. Przedsięwzięcie organizują niezmiennie Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego i Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej. Organizatorem wykonawczym jest spółka targowa Murator EXPO.

Integralną częścią Targów jest Konkurs na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA z Nagrodami: Rektora Politechniki Warszawskiej za najlepszą publikację akademicką w dziedzinie nauk technicznych i ścisłych oraz Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla najlepszej publikacji akademickiej w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Targom towarzyszą także uroczystości wręczenia Nagrody Dziennika Gazety Prawnej ECONOMICUS za najlepszą książkę ekonomiczną czy Nagrody prof. Jerzego Skowronka przyznawanej autorom i wydawcom w dziedzinie historii i archiwistyki.


Konkurs na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2018
 

Do 12. edycji Konkursu mogą przystąpić wszyscy polscy wydawcy. W Konkursie oceniane są książki naukowe, podręczniki akademickie, monografie i serie wydawnicze. Na zgłoszenia czekamy do 6 kwietnia 2018 r.

Na uroczyste spotkanie środowiska wydawców naukowych i akademickich, połączone z ogłoszeniem wyników Konkursu ACADEMIA 2018 zapraszamy w piątek 18 maja - w Dniu Książki Akademickiej i Naukowej na odbywających się równolegle Warszawskich Targach Książki i Targach ACADEMIA.

Zapraszamy Wydawców do udziału w 12. edycji Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA w dniach 17-20 maja 2018 roku na PGE Narodowym.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się