13. Bieszczadzkie Lato z Książką

13. Bieszczadzkie Lato z Książką

13. Bieszczadzkie Lato z Książką

Udostępnij

Spotkania z pisarzami i artystami, gry i atrakcje dla najmłodszych uczestników, a także kiermasz książki na wolnym powietrzu złożyły się na program 13. edycji festiwalu Bieszczadzkie Lato z Książką.

Trzydniowa impreza rozpoczęła się 7 czerwca i odbywała w trzech miastach Podkarpacia. Lesko, Ustrzyki Dolne i Przemyśl to miejsca, w których przez kilka dni literatura była obecna na każdym kroku.

          

Gośćmi tegorocznej edycji byli: prof. Jerzy Bralczyk z Lucyną Kirwil, Wojciech Pszoniak, Michał Ogórek, Katarzyna Grochola, Grzegorz Kasdepke oraz Agnieszka Taborska. Spotkania prowadził ceniony dziennikarz Jerzy Kisielewski.
Mimo kapryśnej aury czytelnicy dopisali, licznie przybywając na spotkania z ulubionymi pisarzami. A kto nie wykorzystał okazji, żeby na chwilę uciec od codziennych trosk i dowiedzieć się jak powstaje świat wykreowany na stronicach książek, ten niech żałuje.
Foto: Bosz

źródło: https://rynek-ksiazki.pl/


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się