13. Kongres Bibliotek odbędzie się w listopadzie

13. Kongres Bibliotek odbędzie się w listopadzie

13. Kongres Bibliotek odbędzie się w listopadzie

Udostępnij

Tegoroczny Kongres Bibliotek, organizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, odbędzie się 23 listopada. W wydarzeniu będzie można wziąć udział zarówno online, jak i w formie stacjonarnej – w Piasecznie i Gdyni.

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Spotkajmy się!”, a organizatorzy zapowiadają, że w tym roku wspólnie z uczestnikami kongresu chcą zastanowić się nad tym, jaka może być rola bibliotek w budowaniu odpornych na kryzysy lokalnych społeczności, a także w działaniu na rzecz klimatu.

Wzięcie udziału w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak aby to zrobić – wcześniej należy się zarejestrować za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia.                                                  Podczas rejestracji trzeba zadeklarować preferowany rodzaju udziału w Kongresie: online, stacjonarnie w Piasecznie lub stacjonarnie w Gdyni.

Wśród gości zaproszonych do udziału w 13. Kongresie Bibliotek znaleźli się m.in. dr Aleksandra Kardaś z Fundacji Edukacji Klimatycznej, dr hab. Marcin Napiórkowski z Uniwersytetu Warszawskiego, Marta Wróblewska z Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, dziennikarka Aga Kozak oraz znany ilustrator i autor książek dla dzieci Daniel Mizieliński.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się