2. edycja Wakacji z kulturą

2. edycja Wakacji z kulturą

2. edycja Wakacji z kulturą

Udostępnij

Już po raz drugi w połowie lipca Biuro Literackie organizuje Wakacje z kulturą. Wydarzenie stanowiące alternatywę dla wielu komercyjnych działań, z jakimi kojarzy się polskie wybrzeże w trakcie wakacji, zaplanowane jest na 19 i 20 lipca w Darłowie w trakcie festiwalu Media i Sztuka oraz 21 lipca w Kołobrzegu przy Pomniku Zaślubin Polski z Morzem.

Gośćmi festiwalu są zaprzyjaźnieni z Biurem Literackim artyści, twórcy i dziennikarze: Tomasz Broda (sztuki plastyczne), Anna Ppdczaszy (literatura), Tomasz Rożek (nauka), Katarzyna Sstankiewicz (śpiew), Paweł Szamburski (muzyka) oraz Beata Tadla (dziennikarstwo). Wydarzenia poprowadzi Katarzyna Stoparczyk z radiowej Trójki.

W Darłowie Wakacje z kulturą rozpoczną się o godzinie 10:00 na scenie przy plaży obok namiotu festiwalowego. W Kołobrzegu początek imprezy to godzina 12:00. Skład gości na scenie będzie różnić się każdego dnia. W Darłowie zaplanowano także specjalne wydanie Trójkowej audycji „Zagadkowa niedziela".

Ponadto goście Wakacji z kulturą pod egidą Biura Literackiego będą mieli w trakcie festiwalu Media i Sztuka swoje indywidualne spotkania. Zaplanowane zostały koncerty Pawła Szamburskiego oraz Katarzyny Stankiewicz, a także spotkania z Markiem i Tomaszem Sekielskimi oraz Henryką Krzywonos Krzysztofem Strycharskim, które poprowadzi Beata Tadla.

Wakacje z kulturą organizują: Biuro Literackie (które w styczniu 2017 roku przeniosło swoją siedzibę na polskie wybrzeże), Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu, Dealerzy Kultury, a także Darłowski Ośrodek Kultury. Partnerem wspierającym jest kołobrzeska firma Coffe Desk.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się