Wydawnictwo Jedność
"Akcja Mirabelka", 50 bibliotek, Warszawa

"Akcja Mirabelka", 50 bibliotek, Warszawa

50 bibliotek w stolicy w ramach akcji „Mirabelka”

Udostępnij

Ponad 50 bibliotek z Warszawy bierze aktywny udział w akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”. To właśnie biblioteki mieszczące się w stolicy mają możliwość organizacji warsztatów najbliżej prawdziwych wydarzeń i miejsca, w którym rosła tytułowa Mirabelka. W jaki sposób stolica zaprasza do udziału w mirabelkowej akcji Lustra Biblioteki?

Współpracę z bibliotekami publicznymi w stolicy wspiera Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy – Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego wraz z Muzeum Książki Dziecięcej. To właśnie na Koszykowej odbyły się spotkania z bibliotekarzami, gdzie Lustro Biblioteki i Zielona Sowa rozdali zestawy dla bibliotek z inspirującym scenariuszem warsztatów.

W konkursie na najlepszą relację z warsztatów biblioteki walczą o:

  • nagrodę główną – spotkanie autorskie z Cezarym Harasimowiczem (autorem książki) oraz Martą Kurczewską (ilustratorką książki);
  • dwa zestawy nowości wydawniczych.

W akcji udział bierze już 600 bibliotek z całej Polski – szczegóły na temat jej warszawskiej odsłony można znaleźć na stronie Lustro Biblioteki.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się