8. edycja Festiwalu Stolica Języka Polskiego

8. edycja Festiwalu Stolica Języka Polskiego

8. edycja Festiwalu Stolica Języka Polskiego - zostań mecenasem

Udostępnij

Festiwal Stolica Języka Polskiego tworzymy wspólnie. Aby móc budować go w pełnej skali – zapraszamy Was do dołożenia swojej cegiełki. Staramy się tworzyć niespotykany klimat, razem robić rzeczy piękne, dobre i potrzebne. W dodatku w okolicznościach wspaniałej przyrody Roztocza. Jeśli czujesz, że to wydarzenie i jego wartości są Ci bliskie – zachęcamy do zostania społecznym Mecenasem Festiwalu Stolica Języka Polskiego.

Jesteśmy wdzięczni, że festiwal po raz kolejny otrzymał ministerialne oraz samorządowe wsparcie. Wspiera nas także Miasto i Gmina Szczebrzeszyn, Miasto Zamość i Starostwo Zamojskie. A także cudowni, gościnni mieszkańcy Szczebrzeszyna, pracownicy tamtejszych szkół, instytucji i organizacji. Wspierają nas biznesowi oraz kulturalni partnerzy. Zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani napawa nas dumą i radością. A my, co roku, staramy się tego zaufania nie zawieść.
 
Przed tegoroczną edycją, decydujemy się zbudować kolejny, mocny filar festiwalu. Filar społeczny. Dlatego zwracamy się do szerokiego grona naszych Przyjaciół i zapraszamy do zostania Mecenasem Festiwalu. Do 10 czerwca na stronie internetowej prowadzimy zbiórkę finansową (link w komentarzu).
 
Każdy, kto zechce wesprzeć festiwal, otrzyma od nas upominek: plakat z przepiękną grafiką autorstwa Szymona Grochowskiego. Dziękujemy za hojność i każdą formę wsparcia.
Jak co roku, nie możemy doczekać się spotkania z Wami.

Zostań mecenasem Festiwalu w Szczebrzeszynie!

Więcej informacji w zakładce – Czytasz? Wspieraj!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się