„1000 powodów, by czytać"

„1000 powodów, by czytać"

Akcja „ 1000 powodów, by czytać"

Udostępnij

Mimo wielu trudności i wyzwań związanych z nauką zdalną, do piątej edycji akcji „ 1000 powodów, by czytać” zgłosiło się ponad pół tysiąca szkół podstawowych. Tym bardziej cieszy nas popularność wartościowej książki wśród najmłodszych czytelników oraz niesłabnące zaangażowanie nauczycieli i bibliotekarzy, rozwijających w dzieciach zamiłowanie do literatury.

Pozostał tylko tydzień do końca głosowania w konkursie „ 1000 powodów, by czytać”. To już ostatni moment, by wesprzeć szkoły w walce o  10 000 nowych, wybranych przez uczniów książek i czytniki e-booków.

Zachęcamy wszystkich do codziennego głosowania i zmobilizowania do tego znajomych i bliskich! To bardzo proste Wystarczy  pobrać aplikację mobilną Empik i codziennie,  do 2 grudnia, oddawać 1 głos na wybraną bibliotekę. To od Was zależy, które 10 szkół otrzyma pulę książek od Empiku.

 Przystępując do Empik Premium Free lub Empik Premium, możesz korzystać z wielu korzyści i cieszyć się między innymi darmową dostawą zamówień i zniżkami przy zakupach, a jednocześnie pomagasz – realnie wspierasz rozwój czytelnictwa wśród dzieci i zwiększasz im dostęp do literatury. W jaki sposób? Część kwoty z każdego Twojego zakupu z Empik Premium Free lub Empik Premium zasila akcję 1000 powodów, by czytać. Dzięki temu co roku możemy sfinansować zakup 10 tysięcy nowych, wymarzonych przez młodych czytelników książek. Zapełnią one biblioteczne półki w 10 szkołach podstawowych wyłonionych w naszym konkursie. Fajnie jest pomagać  To nasza wspólna akcja promująca czytelnictwo w Polsce!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się