"Aleja potępienia", Roger Żelazny

"Aleja potępienia", Roger Żelazny

"Aleja potępienia" - premiera kolejnej powieści z serii Wehikuł czasu

Udostępnij

Właśnie dzisiaj ma swoją premierę kolejna z książek wydanych w serii Wehikuł czasu. Tym razem to ALEJA POTĘPIENIA Rogera Zelaznego.  Klasyka literatury postapo!

 Nota o książce:

Stany Zjednoczone, zniszczone powojnie nuklearnej. Pozostali przy życiu ludzie skupiają się w małych enklawach. Tanner, brutalny członek gangu motocyklowego, otrzymuje szansę odkupienia swoich zbrodni. Ma dostarczyć leki z Los Angeles do leżącego na wschodnim wybrzeżu Bostonu. Jest to jednak misja niemalże samobójcza, bo musi pokonać radioaktywną pustynię, nękaną huraganami i burzami ognistymi, zamieszkaną przez mutanty i potwory.

 Kilka słów o autorze:

Roger Zelazny (1937–1995), syn Amerykanki irlandzkiego pochodzenia i polskiego emigranta, jest autorem wielu klasycznych dzieł science fiction i fantasy, m.in. cyklu „Kroniki Amberu” oraz powieści Ja, nieśmiertelny, Pan Światła i Wyspa umarłych. Zdobył m.in. sześć nagród Hugo i trzy nagrody Nebula.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się