"Autorski kwadrans" wtorek godz. 19.00

"Autorski kwadrans" wtorek godz. 19.00

"Autorski kwadrans" wtorek godz. 19.00

Udostępnij

Agencja promocji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE rozpoczęła cykl rozmów z autorami książek pod tytułem "Autorski kwadrans". Celem jest bliższe poznanie autora, jego pasji, zainteresowań. Pragniemy odkryć, co go skłoniło do tworzenia, ile książek leży w szufladzie i czeka na wydanie.

 Rozmowy będą odbywały się raz w tygodniu we wtorki o godz. 19.00 na profilu Facebook Autorzy Książek w Obiektywie. Z autorami rozmawia Dorota Duda, inicjatorka i pomysłodawczyni agencji promocji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE.

Jako pierwsza w programie wystąpiła Urszula Gajdowska. Urszula jest autorką cyklu „W Dolinie Narwi” składającego się z 4-ch tomów: „Zadziorna baronówna”, „Panna bez majątku”, „Zakochana hrabina” i „(Nie)pokorna wdowa”, wydanych nakładem Wydawnictwa Szara Godzina.

O kolejnych rozmowach będziemy Państwa regularnie informować.

Zapraszamy do oglądania https://www.facebook.com/autorzywobiektywie

Agencja promocji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – koncentruje swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek. Fotografie wizerunkowe, krótkie filmy reklamowe, spotkania autorskie. Wywiady, recenzje książek, a także reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę agencji.

Zapraszamy do współpracy

Kontakt: kontakt@autorzywobiektywie.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się