Autorzy Wydawnictwa a5 zapraszają na Festiwal Miłosza 2022!

Autorzy Wydawnictwa a5 zapraszają na Festiwal Miłosza 2022!

Autorzy Wydawnictwa a5 zapraszają na Festiwal Miłosza 2022!

Udostępnij

Święto poezji rozpoczyna się w Krakowie 6 lipca - Krystyna Dąbrowska i Wojciech Bonowicz na Festiwalu Miłosza. Po jedenastu latach Festiwal Miłosza powraca do frazy, która dziś sama ciśnie się na usta, tym razem w trojakiej wersji językowej: Rodzinna Europa | Родинна Європа | Родная Эўропа.

Patrząc na Wschód, będziemy jednocześnie wsłuchiwać się w najnowsze i najciekawsze odsłony poetyckiej polszczyzny. W całości stacjonarnie, raz w pałacu, raz na polu. Na festiwalowe wydarzenia zapraszamy od 7 do 10 lipca do Pałacu Potockich przy Rynku Głównym, który będzie centrum festiwalowym tegorocznej odsłony największego poetyckiego święta w Polsce, oraz do innych wierszoprzyjaznych miejsc w Krakowie.

W czwartek 7 lipca o godz.17.00 gościem Festiwalu będzie Wojciech Bonowicz. Spotkanie prezentujące nowy tom poetycki "Welkie rzeczy" poprowadzi Anna Marchewka.

W sobotę 9 lipca o godz.12.00 premiera książki Krystyny Dąbrowskiej pt. "Miasto z indu". Rozmowę z Autorką poprowadzi Dorota Wodecka-Lasota.

Szczegółowy program Festiwalu znajdziecie Państwo na stronie organizatora. Zapraszamy!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się