Azymut wzmacnia Dział Zakupów

Azymut wzmacnia Dział Zakupów

Azymut wzmacnia Dział Zakupów

Udostępnij

OSDW Azymut – największy dystrybutor książek, gier i zabawek w Polsce - rozwija działy zakupów książek i oferty nieksiążkowej. Do zespołu dołączyła Zuzanna Feldman, która 1 kwietnia objęła stanowisko Kierownika Działu Zakupów Książki. Z początkiem marca awansowany został także Sylwester Wrzesień, który obecnie objął stanowisko Kierownika Działu Zakupów Zabawek i Art. Papierniczych.

 

Zuzanna Feldman jest od prawie 20 lat związana z rynkiem wydawniczym w Polsce. Swoją przygodę w branży zaczynała w Egmoncie na stanowisku handlowca. Następnie pracowała dla takich firm jak Nasza Księgarnia, Empik, Grupa Zwierciadło czy Merlin. Przez ostatnie trzy lata sukcesywnie budowała wraz z zespołem markę Dwukropek w Grupie MAC.

Sylwester Wrzesień od prawie 15 lat jest związany z branżą szkolno-zabawkową. Swoją karierę rozpoczynał w sieci Empik, pracując w kilku warszawskich salonach. Następnie pracował w największej w Polsce Księgarni Traffic Club z Warszawie, gdzie odpowiadał za zakupy oraz sprzedaż. W sieci Matras rozwijał kategorię pozaksiążkową. Ze spółką Azymut związany od prawie dwóch lat.

„Zmiany mają umożliwić sprawniejszą realizację projektów zaplanowanych na 2019 rok. Będą one związane między innymi z procesami obsługi zamówień od wydawców i dostawców, jak również z rozbudową oferty dostępnej w Azymucie. Cieszymy się, że możemy awansować profesjonalistów w ramach organizacji i że jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą dla doświadczonych menedżerów z zewnątrz.” – komentuje Dorota Bachman, członek zarządu, odpowiedzialna za sprzedaż i zakupy w Azymucie.

OSDW Azymut jest wiodącym w branży ogólnopolskim dystrybutorem książek i ebooków, podręczników szkolnych i akademickich, a także zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych. W ofercie spółki znajduje się obecnie ponad 1 milion produktów, które są w sprzedaży u niemal 5 tysięcy podmiotów współpracujących ze spółką. Azymut działa na rynku od 20 lat. Poza działalnością handlową spółka prowadzi także drukarnię i proponuje usługi druku, a także aktywnie rozwija usługi logistyczno-magazynowe.

Zarząd OSDW Azymut

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się