Jedność - Wakacje z książkami
Dzieje się! w BookBook, Beata de Robien

Dzieje się! w BookBook, Beata de Robien,

Beata de Robien, Historia córki Stalina, BookBook Hoża

Udostępnij

Zapraszamy na spotkanie z Beatą de Robien autorką książki pt. „Przekleństwo Swietłany. Historia córki Stalina”, wydanej nakładem Wydawnictwa Sonia Draga. 
Rozmowę poprowadzi Miłka Skalska.

„Nie była to historia od pucybuta do milionera. A wręcz odwrotnie, historia opowiedziana przez Beatę de Robien przedstawia losy córki Stalina.

Swietłana była trzecim dzieckiem losifa Wissarionowicza Dżugaszwiliego. Stalin ze wszystkich swoich dzieci najbardziej ją kochał i rozpieszczał. Do pewnego momentu Swietłanę to bawiło. Ale nadszedł czas, gdy dotarło do niej, kim jest i z jakich metod korzystał jej ojciec. Dlaczego jej matka popełniła samobójstwo. Ilu ludzi musiało zginąć na jego polecenie. Nigdy mu tego nie wybaczyła...”(Marytka, Magazyn Literacki Książki)

Kilka słów o autorce:

Beata de Robien jest pisarką, autorką powieści Polska fugaOpowieść o Polsce – zarysu historii Polski od pierwszych królów do wejścia do Unii, biografii Eleonor Roosevelt – Między namiętnością a polityką; i powieści historycznej Karzeł Króla Jegomości.

 

Beata de Robien

Czas: 6 listopada, wtorek, godz. 18:00

Miejsce: Księgarnia BookBook Hoża

Warszawa, ul. Hoża 29/31

Zapraszamy!

 

 

 

Księgarnie BookBook to 98 księgarń na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się