Słodko kwaśna historia
 "Będziesz się smażyć w piekle", Krzysztof Owedyk,

"Będziesz się smażyć w piekle", Krzysztof Owedyk,

Będziesz smażyć się w piekle - trwa dodruk

Udostępnij

Jak donosi wydawnictwo Kultura gniewu, nowy komiks Krzysztofa "Prosiaka" Owedyka, który został okrzyknięty komiksem roku 2017 zostanie dodrukowany i opatrzony stosowną informacją o tym wyróżnieniu.

Wielowątkowa opowieść o zespole Deathstar, światowej gwieździe sceny metalowej, ale przede wszystkim o życiu codziennym jego członków.

Wszystko zaczyna się, gdy do grupy przyjęty zostaje nowy gitarzysta, który jest fanem Deathstar od ich pierwszej demówki. Oprócz spełnienia muzycznych marzeń i chęci sięgnięcia po sławę, wierzy że granie w zespole tego formatu, pozwoli mu szybko wyjść z nieciekawej finansowej sytuacji. Te same nadzieje żywi jego żona i mała córeczka (ich kot raczej nie ma szczególnych wymagań). Niestety, stosunki panujące w zespole są dalekie od normalności i zamiast iść ku lepszemu, sytuacja coraz to bardziej się komplikuje...

Fabuła tej tragikomicznej historii o pasji, rodzinie i przyjaźni została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Wydawnictwo: Kultura Gniewu
10/2016
Liczba stron: 304
Format: 165x235 mm
Oprawa: miękka
Papier: offsetowy
Druk: cz.-b.
ISBN-13: 978-83-64858-46-8
Wydanie: I
Cena z okładki: 49,90 zł

"Będziesz smażyć się w piekle” – prawa do ekranizacji komiksu o muzycznej scenie metalowej sprzedane. Tylko na stronie booklips  autor zdradza, jaki film mu się marzy.

 
Polscy producenci filmowi zaczynają zauważać krajowy komiks! Po przystąpieniu do prac nad ekranizacjami takich klasyków, jak „Podróż smokiem Diplodokiem”,
„Tymek i Mistrz” czy „Wilq” przyszła pora na dzieło, które skierowane jest do dojrzałych odbiorców. Mowa o ekranizacji „Będziesz smażyć się w piekle”
Krzysztofa Owedyka.Autor komiksu, Krzysztof „Prosiak” Owedyk, poinformował za pośrednictwem Facebooka, że prawa do filmowej adaptacji „Będziesz smażyć się w piekle” zostały sprzedane.
Umowę już sporządzono i podpisano, ale to oczywiście dopiero początek drogi, toteż nie można jeszcze mieć pewności, czy doczekamy się gotowego projektu.
Producenci muszą bowiem znaleźć dobrego scenarzystę, zorganizować pieniądze na sfinansowanie filmu, a następnie zaprosić do współpracy reżysera i skompletować obsadę.
Jedno jest pewne: album, na podstawie którego planowana jest adaptacja, to jeden z najlepszych polskich komiksów ostatnich lat, zaś historia w nim przedstawiona,
choć rozgrywa się w środowisku muzyków metalowych, jest na tyle uniwersalna, że z powodzeniem może dotrzeć do szerokiego grona odbirców.
 
Pełny artykuł na stronie www.booklips.com.pl
 
 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się