"Bezcenny",  Zygmunt Miłoszewski

"Bezcenny", Zygmunt Miłoszewski

"Bezcenny” po angielsku!

Udostępnij

Przed dwoma dniami premierę miało anglojęzyczne wydanie bestsellerowej powieści Zygmunta Miłoszewskiego Bezcenny. Priceless, angielski przekład autorstwa Antonii Lloyd-Jones, tegorocznej laureatki Nagrody Transatlantyk, ukazał się nakładem Amazon Crossing, imprintu Amazon Publishing.

Bezcenny to międzynarodowy thriller z historią sztuki na pierwszym planie. W miejsce każdej rozwiązanej zagadki pojawia się tu kilka następnych, zwrot akcji goni zwrot akcji, a bohaterowie w poszukiwaniu zaginionego arcydzieła wpadają na trop tajemnicy, która najnowszą historię świata wywróci do góry nogami. Możni tego świata zrobią wszystko, aby nie ujrzała ona światła dziennego. Bezcenny to opowieść genialnych artystach, o szalonych kolekcjonerach, o chciwych marszandach, o wielkiej grabieży z czasów okupacji, a także o szwindlu, jakim jest dzisiejszy rynek sztuki.

Przekład Bezcennego dostępny jest w wersji tradycyjnej, a także w e-booku i audiobooku.

Z kolei na antenie BBC Radio 4 w sierpniu (12 i 19) emitowane będzie słuchowisko na podstawie Ziarna prawdy (autorką angielskiego przekładu, A grain of truth, jest również Antonia Lloyd-Jones).

Ziarno prawdy i Uwikłanie ukazały się w języku angielskim ze wsparciem Instytutu Książki.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się