Biblioteczne książki-niespodzianki i biblioteczne plakaty

Biblioteczne książki-niespodzianki i biblioteczne plakaty

Biblioteczne książki-niespodzianki i biblioteczne plakaty

Udostępnij

Odliczamy już dni do świąt Bożego Narodzenia.  Ale zanim rozpoczną się ostatnie przygotowania, zachęcamy, by wstąpić do Biblioteki Raczyńskich. Wypożyczalnia i Biblioteka dla dzieci przygotowały  świąteczne pakunki z książkami-niespodziankami. Wypożyczenie książki, o której wiemy tylko to, co napisał  na papierze pakowym bibliotekarz (np. że to powieść świąteczna, biografia lub kryminał) pomoże odkryć nowe tytuły i autorów. Mamy nadzieję, że książki przypadną Państwu do gustu. Pamiętajcie jednak, by oddać je punktualnie!

Zapraszamy też do odwiedzania Galerii Atanazego (wejście przez Bibliotekę dla dzieci) i obejrzenia wystawy Plakaty biblioteczne. Nasze plakaty zwykle zachęcają do uczestnictwa w bibliotecznych wydarzeniach, tym razem my zachęcamy, by w galerii obejrzeć je dokładniej i dostrzec przede wszystkim ich walor artystyczny, a nie tylko informacyjny. Zobaczyć można kilkadziesiąt plakatów, animacji i gadżetów, które promowały Bibliotekę Raczyńskich w ciągu ostatnich 5 lat. Autorami plakatów są Paulina Nowak, Sławomir Pacholczyk (oboje z Biblioteka Raczyńskich) oraz Mirosława Korbańska (Twórcze Pole), Michalina Nowacka, Karol Pawełek (YOS Studio), Dorota Piechowiak i Wojciech Walasiak.

Przypominamy, że 24 i 31 grudnia Biblioteka Raczyńskich będzie zamknięta. 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się