Biblioteka Przedszkolaka , Babcia Dziadek do przedszkola

Biblioteka Przedszkolaka , Babcia Dziadek do przedszkola

Biblioteka Przedszkolaka / Babcia Dziadek do przedszkola

Udostępnij

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z projektu Biblioteka Przedszkolaka / Babcia Dziadek do przedszkola, który polegał na inauguracji działalności Bibliotek Przedszkolaka w 10 poznańskich przedszkolach.

Każda inauguracja to zajęcia warsztatowe z tworzenia własnej, spersonalizowanje książki typograficznej oraz wspólne czytanie książek z dziadkami i babciami przedszkolaków, będące inspiracją do kolejnych twórczych działań.

Każda z placówek przedszkolnych biorących udział w projekcie otrzymuje na własność minibibliotekę – kuferek z książkami, w którym znajduje się 10 nowości wydawniczych.

Dzieci otrzymują arkusze do realizacji działań warsztatowych, a nauczyciele instrukcje i pomoce kreatywne. Projekt jest następnie kontynuowany przez przedszkola na przestrzeni kolejnych trzech miesięcy z udziałem zapraszanych babć i dziadków oraz z pomocą kart pracy zawartych wewnątrz wręczonej dzieciom podczas inauguracji projektu spersonalizowanej książki.

Projekt realizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Więcej informacji o projekcie oraz materiały do pobrania można znaleźć na stronie: http://www.burzamozgow.org/biblioteka-przedszkolaka


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się