Bibliotekarze o projekcie „Mała książka – wielki człowiek”

Bibliotekarze o projekcie „Mała książka – wielki człowiek”

Bibliotekarze o projekcie „Mała książka – wielki człowiek”

Udostępnij

Projekt „Mała książka – wielki człowiek” dotarł w ubiegłym roku do ponad 5 200 bibliotek w całym kraju, gdzie na dzieci w wieku przedszkolnym czekał wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza, a w niej książka „Pierwsze czytanki dla”, biblioteczna Karta Małego Czytelnika oraz broszura dla rodziców. Nasz projekt nie kończy się jednak na wręczeniu maluchowi Wyprawki, a najlepiej wiedzą o tym bibliotekarze, którzy wizytę w bibliotece (nierzadko pierwszą dla dziecka, a „po latach” dla rodzica) próbują uczynić początkiem długiej, pełnej wrażeń i satysfakcji podroży po świecie literatury.

Uśmiech na twarzach przedszkolaków po otrzymaniu prezentu, pasja w wybieraniu nowych książek do czytania i zbieraniu naklejek, w końcu duma ze zdobycia dyplomu i wielka radość bibliotekarzy z możliwości służenia najmłodszym swoją wiedzą i wsparciem. O tym wszystkim przeczytacie w naszym nowym cyklu „Bibliotekarze o projekcie”, w którym i my chcemy Was zabrać w małą podróż i pokazać, jak akcja „Mała książka – wielki człowiek” realizowana jest w różnych bibliotekach w Polsce.

Zapraszamy na stronę: www.wielki-czlowiek.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się