Biesiada Literackia z odznaczonymi medalami Gloria Artis

Biesiada Literackia z odznaczonymi medalami Gloria Artis

Biesiada Literackia z odznaczonymi medalami Gloria Artis

Udostępnij

Warszawski oddział Stowarzyszenia Pisarzy Polskich zaprasza na czerwcową Biesiadę Literacką, która odbędzie się we wtorek 28 czerwca o godz. 18.30 w Domu Literatury przy Krakowskim Przedmieściu 87/89 w Warszawie. Tym razem gośćmi będą członkowie OW SPP odznaczeni brązowymi medalami Gloria Artis: Jerzy Binkowski, Wacław Holewiński i Alicja Patey-Grabowska. Uroczyste wręczenie medali nastąpi przed Biesiadą Literacką.

Z Jerzym Binkowskim o jego drodze twórczej będzie rozmawiać Małgorzata Karolina Piekarska, z Wacławem Holewińskim o jego pracy na polu literatury – Zbigniew Zbikowski, prezes Oddziału Warszawa STP, a z Alicją Patey-Grabowską o pisaniu wierszy i przekładach literackich – Piotr Müldner-Nieckowski.

W programie przewidziany jest także felieton Piotra Wojciechowskiego oraz rekomendacje i miniatury.

Przed uroczystością odbędzie się Stajnia Literacka prowadzona przez Piotra Müldnera-Nieckowskiego, czyli 95. warsztaty literackie w ramach Warszawskiej Szkoły Pisania dla osób rozpoczynających swoją przygodę z literaturą. Ich uczestnicy zbierają się o godz. 16. Na warsztatach obowiązuje wstęp wolny dla wszystkich.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się