Bieszczadzki Festiwal Książki już od piątku

Bieszczadzki Festiwal Książki już od piątku

Bieszczadzki Festiwal Książki już od piątku

Udostępnij

W dniach 2 – 4 czerwca 2023 roku w Lesku odbędzie się trzecia edycja Bieszczadzkiego Festiwalu Książki. Wydarzenie, organizowane przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Lesku, skierowane jest do miłośników literatury w każdym wieku.

Wśród zaproszonych gości znajdziemy zarówno powszechnie znane nazwiska, jak i mniej popularnych, choć nie mniej wartościowych autorów – jednym z założeń Bieszczadzkiego Festiwalu Książki jest bowiem promocja lokalnych twórców.

Wydarzenie rozpocznie się 2 czerwca o godzinie 17:00 spotkaniem z Tomaszem Habdasem, podróżnikiem i blogerem, zdobywcą licznych szczytów w Polsce i na świecie. Tego samego dnia o godzinie 19:00 gościem BFK będzie Robert Małecki, jeden z najpopularniejszych autorów kryminałów i thrillerów w Polsce.

Następnego dnia, 3 czerwca, o 15:30 odbędzie się spotkanie z Bartłomiejem Kowalińskim, autorem bestsellerowych kryminałów: „W zmowie z mordercą”, „Twarz bestii”, „Potwór z Podhala”. Kolejny punkt programu, o godzinie 17:00, to spotkanie z pisarzem i pasjonatem psychologii pozytywnej Jackiem Łapińskim. O godzinie 19:00 przyjdzie czas na spotkanie z popularną aktorką teatralną i filmową oraz pisarką Laurą Łącz. Rozmowę z nią poprowadzi dziennikarz TVP Marcin Michrowski. Spotkanie zakończy się recitalem poetycko-muzycznym Laury Łącz zatytułowanym „Między mną a tobą”. Wszystkie powyższe wydarzenia odbędą się w sali widowiskowej Bieszczadzkiego Domu Kultury.

4 czerwca to dzień poświęcony najmłodszym czytelnikom. O godzinie 11:00 przy basenie Aquarius w Lesku spotkają się oni z Pawłem Gołuchem, autorem serii „Smocze Kroniki”. Będzie to okazja nie tylko do rozmowy z autorem, ale również do wspólnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Za: https://www.stolicabieszczad.pl/


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się