Bydgoskie Targi Książki odbędą się po raz pierwszy

Bydgoskie Targi Książki odbędą się po raz pierwszy

Bydgoskie Targi Książki odbędą się po raz pierwszy

Udostępnij

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze zaprasza wystawców do udziału Bydgoskich Targach Książki – pierwszej edycji nowej imprezy na branżowej mapie Polski.

Nowa impreza targowa odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2023 roku w godzinach 10:00-20:00 w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187.

Organizatorzy obiecują, że wydarzenie będzie bogate w spotkania autorskie, rozmowy o książkach i czytelnictwie i inne atrakcje. Deklarują, że nie zapomnieli także o wydarzeniach skierowanych do najmłodszych czytelników.

Partnerami wydarzenia są Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy oraz Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera.

Zgłoszenia do udziału w targach będą przyjmowane do 24 marca, jednak wydawcy, którzy zgłoszą się w terminie do 20 lutego otrzymają bezpłatnie dziesięć półek na stoisko zabudowane.

źródło: Rynek-Ksiazki.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się