Cristiano Ronaldo ogłasza nowy komiks „Striker Force 7

Cristiano Ronaldo ogłasza nowy komiks „Striker Force 7

Cristiano Ronaldo ogłasza nowy komiks „Striker Force 7" w ramach Dnia Darmowego Komiksu 4 maja

Udostępnij

Gwiazda futbolu podpisuje umowę wydawniczą na 3 komiksy w ponad 8 terytoriach w Europie. Największa supergwiazda świata staje się nowym największym superbohaterem! Cristiano Ronaldo, kultowy sportowiec i supergwiazda, opublikował w tym tygodniu pierwszy komiks „Striker Force 7" w ramach Dnia Darmowego Komiksu poprzez sprzedawców komiksów w całym kraju.

Pod przywództwem Ronaldo mieszanka bohaterów z nadprzyrodzonymi siłami z całego świata musi podjąć się ochrony Ziemi przed zniszczeniem. Ale najpierw Cristiano musi nauczyć bohaterów pracy zespołowej! Ich zadaniem jest ochrona planety, ale kto uchroni ich przed sobą nawzajem?

„Od zawsze byłem fanem superbohaterów i z wielką radością pomagam w tworzeniu nowego serialu animowanego – skomentował Cristiano Ronaldo. – Tak, jak piłka nożna łączy kultury i ludzi z całego świata, tak świetne animowane postaci i bohaterowie mogą mieć ten sam efekt. Dlatego z tak dużą przyjemnością łączę pasję do futbolu i superbohaterów w tym projekcie i dzielę się nim z fanami” – dodał piłkarz.

Striker Force 7 to nowa historia opracowana przez Cristiano Ronaldo i twórcę superbohaterów Sharada Devarajana. Komiks powstał na kanwie serialu animowanego, który jest w tej chwili w produkcji. Cristiano i Devarajan są producentami wykonawczymi serialu animowanego, a towarzyszy im Diego Guarderas z VMS Communications, zespół Polaris Sports i Jeevan J. Kang, wiceprezes wykonawczy do spraw kreatywnych w Graphic.

Edycja specjalna komiksu z okazji Dnia Darmowego Komiksu została napisana przez autora animacji Merilla Hagana, a ilustracje stworzył Jeevan J. Kang. Miliony fanów Cristiano mogą zdobyć specjalną edycję limitowaną z różnymi okładkami, które dostępne są na stronie StrikerForce7.com.

Poza specjalnym wydaniem z okazji Dnia Darmowego Komiksu Cristiano i Devarajan podpisali także umowę wydawniczą na terenie 8 krajów w Europie, w ramach której wydana zostanie seria trzech oryginalnych komiksów na bazie postaci. Pierwsza książka ma wyjść już w tym roku.

Dodatkowe informacje i aktualizacje można znaleźć na stronie www.strikerforce7.com.

 O GRAPHIC INDIA

 GRAPHIC INDIA to agencja rozrywki na bazie postaci skupiająca się na tworzeniu głównych postaci, komiksów i historii na platformach mobilnych i cyfrowych. Poprzez pracę nagradzanego studio animacji kreatywnych w Indiach Graphic realizuje misję tworzenia trwałych historii i bohaterów, którzy są pożywką dla wyobraźni i źródłem inspiracji dla nowego, globalnego pokolenia młodzieży z całego świata. www.graphicindia.com

 Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/881604/Graphic_India_Striker_Force_7.jpg

Źródło: Graphic India


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się