"Vademecum jeszcze lepszego menedżera",  Michael  Armstrong,

"Vademecum jeszcze lepszego menedżera", Michael Armstrong,

Do księgarń trafiła książka "Vademecum jeszcze lepszego menedżera", znanego na świecie eksperta Michaela Armstronga

Udostępnij

Już 11września do księgarń trafi książka Vademecum jeszcze lepszego menedżera, znanego na świecie eksperta Micheala Armstronga.  Opisuje ona 56 kluczowych aspektów zarządzania.

Każdy rozdział  tego podręcznika jest odrębną jednostką tematyczną, dzięki czemu można zacząć z niego korzystać od dowolnie wybranej części. W dzisiejszych czasach – przez wielu nazywanych rynkiem pracownika- warto przeczytać jak efektywnie motywować do pracy zespół, dbać o rozwój pracowników, rozwiązywać trudne sytuacje czy prowadzić rozmowy kwalifikacyjne.


We współczesnym, dynamicznie zmieniającym się świecie na barkach menedżerów spoczywa ogromny ciężar obowiązków. Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze, jak i tych, którym dopiero marzy się awans. To doskonały przewodnik, z którego dowiesz się m.in., jak:

‒ organizować pracę zespołów i delegować zadania,

‒ radzić sobie z trudnymi ludźmi i w sytuacjach konfliktowych,

- sporządzać budżety i plany biznesowe oraz przedstawiać je szefom tak, by zyskać ich akceptację,

- kierować sobą i własnym rozwojem.

Oprócz cennych wskazówek Vademecum zawiera również studia przypadków zaczerpniętych z codziennego życia menedżerów, które są bogatym źródłem praktycznych informacji.


Kiilka słów o autorze:

Michael Armstrong to znany na całym świecie ekspert w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, niezależny konsultant, członek brytyjskiego Institute of Personnel and Development. Autor wielu bestsellerowych publikacji z tej dziedziny, m.in. tłumaczonego na kilkanaście języków Zarządzania zasobami ludzkimi. DW REBIS opublikował jego Zarządzanie ludźmi.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się