Wydawnictwo Jedność
 "Gra na cztery"., Hanna Cygler

"Gra na cztery"., Hanna Cygler

Dobrze nastrojone emocje w najnowszej powieści Hanny Cygler pt. "Gra na cztery". Od 12.03 w księgarniach !

Udostępnij

Już 12.03 do księgarń trafi najnowsza powieść Hanny Cygler pt. Gra na cztery.  „Jej akcja dzieje się w Filharmonii Bałtyckiej ale choć umieściłam ją w autentycznym miejscu to przedstawiona orkiestra symfoniczna nie jest prawdziwa. Prawdziwa jest za to muzyka. Oraz to, że jej twórcy i wykonawcy, którzy dostarczają nam najwspanialszych wzruszeń, borykają się z wieloma problemami. Niekoniecznie wyłącznie artystycznymi” – mówi o swojej najnowszej książce Autorka.

Dobrze nastrojone emocje

Wirtuozerska gra na instrumencie niekoniecznie się przekłada na biegłość w sztuce życia. Przekonują się o tym bohaterki powieści: dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii, menedżerka kwartetu smyczkowego i dziennikarka. Trudne relacje z mężczyznami, toksyczne związki rodzinne, mroczne tajemnice, rywalizacja z kolegami muzykami, którzy nie przebierają w środkach, by dostać się na muzyczny top – zajmowanie się na co dzień kulturą wysoką nie chroni przed takimi problemami. Czy sobie z nimi poradzą?
Gra na cztery, współczesna powieść obyczajowa, w charakterystyczny dla autorki lekki sposób – momentami zabawny, to znowu wzruszający – opowiada o życiowych i emocjonalnych sprawach kobiet, które żyją nie tylko muzyką.

Kilka słów o autorce:

Hanna Cygler – jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek. Chętnie angażuje się w działalność charytatywną i społeczną. Przez lata pracowała jako wolontariusz w Domu Dziecka im. J. Korczaka w Gdańsku, aktywnie wspiera akcje związane z przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet. Dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści obyczajowe, współczesne i historyczne. Przez dziennikarzy i krytyków literackich okrzyknięta polskim Jeffreyem Archerem w spódnicy. Cygler jest autorką ciekawą świata i ludzi, chętnie wykorzystuje historie z życia wzięte, które ubarwia  fabularnie, umiejętnie posługując się schematami prozy gatunkowej.

Łączny nakład powieści tej autorki opublikowanych przez REBIS przekroczył 160 000 egzemplarzy.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się