Social media bezpłatne szkolenie dla księgarzy
BookBook, spotkanie z cyklu: GłosKobiet.  Dominika Kozłowska

BookBook, spotkanie z cyklu: GłosKobiet. Dominika Kozłowska

Dzieje się! w BookBook: GłosKobiet Dominika Kozłowska

Udostępnij

W 100-lecie nadania praw wyborczych Polkom, księgarnie BookBook zapraszają do udziału w cyklu spotkań - GłosKobiet. Bohaterkami są kobiety, które przekraczają granice dziedzin, w których na co dzień są obecne. Są autorytetami, które głośno i dobitnie wyrażają swoje zdanie.

Dominika Kozłowska - redaktor naczelna miesięcznika „Znak”, dr nauk humanistycznych w zakresie filozofii, publicystka. Specjalizuje się w tematach dotyczących społecznych przemian religijności, relacji państwo-Kościół, feminizmu, wielokulturowości i problemów mniejszości. Członkini Zarządu Społecznego Instytutu Społecznego Znak sp. z o.o. oraz Rady Fundacji na rzecz Chrześcijańskiej Kultury Społecznej im. Hanny Malewskiej. Regularnie uczestniczy w ogólnopolskich i regionalnych Kongresach Kobiet oraz Klubie Polska-Rosja w Fundacji im. Stefana Batorego. W 2016 r. uczestniczyła w kampanii na rzecz homoseksualnych katolików „Przekażmy sobie znak pokoju”. W 2017 otrzymała Nagrodę Specjalną im. Dariusza Fikusa, przyznaną „za odświeżenie i wzbogacenie formuły miesięcznika „Znak”, nawiązanie do najlepszych jego tradycji z jednoczesnym otwarciem na młodych autorów i odważne podejście do poruszanych tematów”. Publikuje także w „Tygodniku Powszechnym” i „Gazecie Wyborczej”.

Spotkanie poprowadzi Renata Kim.

 

Dominika Kozłowska

Czas: 14 czerwca, czwartek, godz. 18:00

Miejsce: Księgarnia BookBook

Warszawa, ul. Hoża 29/31

 

Księgarnie BookBook to 96 księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się