Dzień drugi - co wydarzy się w piątek?

Dzień drugi - co wydarzy się w piątek?

Dzień drugi - co wydarzy się w piątek?

Udostępnij

Oto krótki przewodnik, który pomoże Państwu zaplanować wizytę na 23. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.
 
Gratulacje dla Olgi Tokarczuk czyli akcja taksięcieszę.

 
Olga Tokarczuk wielokrotnie spotykała się z czytelnikami podczas Targów Książki w Krakowie. W tym roku spotkanie z Noblistką wydawca zorganizuje poza terenem EXPO Kraków (niedziela, godz. 10.00, ul. Długa 1, Dom pod Globusem), natomiast samo wydarzenie zostało włączone do programu Targów (od lat praktykujemy formułę literackiego świętowania w całym Krakowie).
 

Ze względu na gigantyczne zainteresowanie czytelników (a z pewnością nie każdy będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu przy ul. Długiej 1), chcieliśmy zaproponować nietypową akcję. Stworzymy wspólnie księgę oraz video z gratulacjami dla Noblistki. We czwartek, piątek i sobotę będzie możliwość wpisania się do księgi pamiątkowej (przy wejściu do Hali Wisła, obok punktu informacji), która w niedzielę, podczas spotkania w siedzibie Wydawnictwa Literackiego, zostanie wręczona Oldze Tokarczuk. Z kolei w sobotę przez cały dzień (również przy wejściu do Hali Wisła) będziemy nagrywali video, które ma zobrazować, jak bardzo cieszymy się z Nagrody Nobla. Będziemy zachęcać gości Targów, aby na tle specjalnie przygotowanej ścianki pokazali, z jaką radością przyjęli werdykt Akademii Szwedzkiej – dla każdego uczestnika akcji przygotowaliśmy specjalne naklejki „Nobel dla Olgi Tokarczuk #taksięcieszę". 

Dla najmłodszych

Warsztaty komiksowe, warsztaty muzyczne z Miłoszem Konarskim ,,Tuptaj, maluszku, średniaczku, starszaku’’. Na spotkaniu z Gabrielą Cichowską, ilustratorką książki „Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba" będzie możliwość stworzenia razem z Gabrielą swojego własnego Niedźwiadka i zdobycia niepowtarzalnego misiowego autografu! 

Czy są tu fani Instagrama?

Zapraszamy na szkolenie #Bookstagram, o tym, jak promować księgarnię n

a Instagramie. Wolisz YouTube? Nic straconego! W piątek odbywa się spotkanie z YouTuberką: Olsikową, prawdopodobnie najbardziej utalentowaną twórczynią na polskim YouTube. 

Wiele spotkań z autorami...

... takimi jak: Agnieszka Hałas, Grzegorz Kasdepke, Katarzyna Ryrych, Wojciech Cejrowski, a także pisarze zagraniczni oraz liczne premiery książek, między innymi: spotkanie z Heleną Läks i premiera książki "Sekretna kocia piekarnia" oraz spotkanie z Jonathanem Carrollem związane z premierą jego najnowszej powieści „Mr. Breakfast”. 

Miłośnicy gór

W tym roku w hali Dunajec powstała dodatkowa scena, gdzie już dzisiaj zgromadzą się miłośnicy gór. Do tego odbędzie się spotkanie ze Stanisławem Krycińskim, autorem książek o Bieszczadach, Łemkowszczyźnie i Pogórzu Przemyskim. Obecny będzie również Zygmunt Ficek, który będzie podpisywać swoje nagrodzone albumy "Tatry" i "Tatry Wysokie". 

Akcje-atrakcje

Nie zabraknie oczywiście mobilnego escape roomu stworzonego specjalnie dla fanów kryminałów. Zapraszamy również do wzięcia udziału w akcji ,,Książka za książkę’’, gdzie każdy, kto odda książkę na stoisku akcji, otrzyma kupon rabatowy na zakup nowych tytułów.

Wymiana Książek "Książka za książkę" - TUTAJ poznacie szczegóły akcji.

Dobrego dnia, Czytelnicy!

(A jeśli potrzebujecie informacji na temat godzin otwarcia, biletów, listy wystawców, wszystko znajdziecie TUTAJ!)


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się