Ekofabryka – wielkie otwarcie nowej inwestycji Fabryki Kart Trefl-Kraków

Ekofabryka – wielkie otwarcie nowej inwestycji Fabryki Kart Trefl-Kraków

Ekofabryka – wielkie otwarcie nowej inwestycji Fabryki Kart Trefl-Kraków

Udostępnij

4 września 2020 roku rusza innowacyjna ekofabryka — najnowsza inwestycja Fabryki Kart Trefl-Kraków – firmy z ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji kart do gry i gier planszowych. Jest to przełomowa dla branży i pierwsza na świecie fabryka, która może zaoferować swoim klientom produkcję planszówek przyjaznych środowisku.

Ekofabrykę wybudowaliśmy zgodnie z normami certyfikatu BREEAM, czyli najczęściej stosowanej metody w Europie, pozwalającej ocenić budynek pod kątem ekologiczności. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie w nowej inwestycji zastosowaliśmy szereg ekologicznych rozwiązań m.in.: gazowe pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, a w instalacjach sanitarnych – wody opadowe.

Nowoczesny budynek ekofabryki stanął w podkrakowskiej strefie ekonomicznej w Podłężu koło Niepołomic. Razem z dotychczasowym budynkiem, do którego firma przeniosła się z Krakowa w 2014 roku, to 14 500 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej wraz z zapleczem biurowo-administracyjnym. To również nowe etaty, a w tej chwili firma zatrudnia już ponad 200 osób.

Dzięki ekofabryce możemy z pełną odpowiedzialnością zaproponować naszym klientom – wydawcom gier z całego świata – produkcję gier przyjaznych środowisku. To nie tylko odpowiedź na światowy trend, a przede wszystkim szansa, by nasi Klienci mogli wesprzeć działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Wybierając produkcję w wariancie ecofriendly otrzymują od nas certyfikat i możliwość oznaczenia swoich gier logiem Ecofriendly Game.
Pobierz obrazki
 

 

Wiemy, że wszystkie małe kroki, które podejmujemy jako firma, z czasem przyniosą duże zmiany, które wpłyną pozytywnie na środowisko naturalne. Naszym celem jest zmienianie rzeczywistości na lepsze. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy zdziałać wiele dobrego dla naszej planety.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się