Zakupy online od teraz z darmową dostawą na stałe w ramach nowego programu Empik Premium Free

Zakupy online od teraz z darmową dostawą na stałe w ramach nowego programu Empik Premium Free

Zakupy online od teraz z darmową dostawą na stałe w ramach nowego programu Empik Premium Free

Udostępnij

Kulturalny geek, rowerowy podróżnik, a może rodzic na pełny etat – niezależnie od stylu życia i potrzeb, zakupy w Empiku stają się jeszcze wygodniejsze. Nowa, bezpłatna usługa  Empik Premium Free zastąpiła dotychczasowy program Mój Empik, oferując jeszcze więcej korzyści. Klienci zyskują na stałe darmową dostawę zamówień internetowych, promocje i oferty specjalne, a także dostęp do ponad 200 audiobooków i ebooków oraz podcastów w Empik Go.

Dostawa za 0 zł na stałe

 

Na początku pandemii Empik spontanicznie udostępnił wszystkim bezpłatnie flagową usługę Empik Premi

– Chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich odbiorców w tym trudnym czasie. Polacy docenili możliwość korzystania z darmowej dostawy, zniżek na zakupy czy dostępu do książek cyfrowych. Karol Ignatowicz, dyrektor ds. Transformacji Grupy Empik.

W tym przypadku to, co dobre, nie musi się kończyć. Obok Empik Premium powstaje bezpłatny program Empik Premium Free, który oferuje między innymi darmową dostawę do Paczkomatów i innych punktów odbioru na stałe. – Znika więc podstawowa  bariera w dokonywaniu zakupów przez internet – dodaje Ignatowicz.
Empik Premium Free zastępuje Mój Empik. Jego dotychczasowi klienci zostali automatycznie przeniesieni do nowego programu. Tym samym zyskali jeszcze więcej korzyści, które pozwolą na komfortowe zakupy i wypełnią czas kulturalną rozrywką. Program jest również otwarty dla wszystkich  nowych użytkowników.
 

Benefity dla ciekawych

Oprócz darmowej dostawy zamówień nowością jest dostęp do setek audiobooków i e-booków oraz pełnego katalogu podcastów w aplikacji Empik Go. Dorośli użytkownicy będą mogli posłuchać hitów takich jak “Fu**ing Bornholm” - serialu audio, który ma zostać zekranizowany, wyjątkowego horroru z dźwiękiem 3D “Chaos”, czy podcastu Magdy Mołek i Joanny Keszki “Rozważna i Erotyczna”.  Empik Premium Free to również  realne wsparcie szkolnych bibliotek. Każdy zakup z programem to cegiełka na akcję “1000 powodów, by czytać”, w ramach której Empik co roku przekazuje 10 000 nowych, wybranych przez uczniów książek 10 podstawówkom w Polsce.
Dla użytkowników Empik Premium Free dostępne będą także cykliczne promocje i rabaty na zakupy w salonach i na Empik.com. Na początek klienci mogą kupić za pół ceny drugi produkt z kategorii książka, muzyka i film. Każdy nowy użytkownik programu otrzymuje też kupon na zakupy w wysokości 10 zł.

Wygodne zakupy z aplikacją

Sercem Empik Premium Free jest aplikacja mobilna. Rejestracja do programu odbywa się w niej szybko i wygodnie. W aplikacji klient znajdzie dostęp do historii zakupów oraz do ofert promocyjnych z różnych kategorii - obok Książek, Muzyki i Filmu, także np.: Dom i Ogród, Zabawki, Sport czy Zdrowie i Uroda. Użytkownicy mają także możliwość zwrotu towaru bez fizycznego paragonu w ciągu 30 dni. Dokonując zakupów w sklepach stacjonarnych, wystarczy pokazać sprzedawcy widoczny w aplikacji kod klienta, aby korzystać z dodatkowych rabatów i promocji. Na początek przygotowano promocję -50% na drugi produkt, a 7 września rusza akcja, dzięki której użytkownicy aplikacji mobilnej mogą otrzymać w sklepach dodatkowy rabat 5% na nieprzecenione produkty!

Jeszcze więcej w Empik Premium

Powstało jedno spójne rozwiązanie, które pozwala klientom w łatwy sposób zidentyfikować, który wariant oferty i pakietu benefitów lepiej odpowiada ich potrzebom, preferencjom czy częstotliwości zakupów: Empik Premium Free czy Empik Premium. Na tych, którzy chcą wycisnąć z bogatej oferty jeszcze więcej, w Empik Premium wciąż czekają stałe rabaty -15% w salonach i do -20% na Empik.com, ponad 13 tysięcy tytułów audiobooków i e-booków oraz podcastów w Empik Go. Dodatkowo od teraz zyskują oni nielimitowany dostęp do pełnego katalogu muzycznego aplikacji Empik Music na 6 miesięcy. W dalszym ciągu użytkownicy Empik Premium mogą liczyć na zwrot 3% środków za zakupy oraz stałe zniżki na Empik Foto. Obecnie trwa promocja, dzięki której Empik Premium można wykupić na rok za 39,99 zł, co oznacza 3,33 zł miesięcznie.
 
Szczegóły na stronie www i w regulaminie.

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się