Empik daje rabat za świadectwo szkolne

Empik daje rabat za świadectwo szkolne

Empik daje rabat za świadectwo szkolne

Udostępnij

Już w piątek dla 4,6 mln uczniów w Polsce rozpoczynają się wakacje. Z okazji zakończenia roku szkolnego Empik przygotował specjalną akcję. Wystarczy przyjść do salonu z tegorocznym świadectwem szkolnym, aby skorzystać z rabatu -15% przy zakupach za min. 49 zł. Oceny nie będą brane pod uwag

Zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia wielkie święto. W tym roku dzieci i młodzież mają dodatkowy powód do radości – wakacje będą dłuższe o 72 cenne godziny i potrwają w sumie 73 dni. Niezależnie od ocen na świadectwie, warto rozpocząć letni wypoczynek z dobrym humorem i sprawić sobie prezent. Płyta ulubionego zespołu, planszówka idealna na spotkania z przyjaciółmi, wakacyjna książka, a może gadżet z ulubionym bohaterem? Empik przygotował promocję na całą nieprzecenioną ofertę* – uczniowie mogą przebierać w ulubionych produktach i zrobić zakupy z 15% rabatem.
 
Jak skorzystać z promocji?
 
Aby cieszyć się zniżką, wystarczy przyjść do wybranego salonu Empik, wybrać produkty o wartości min. 49 zł i przy płatności pokazać kasjerowi aktualne świadectwo szkolne (za rok 2022/2023). Średnia z ocen nie ma znaczenia – z rabatu będzie mógł skorzystać każdy uczeń. Akcja będzie obowiązywać od 23 do 25 czerwca, wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Warto pamiętać, że najbliższa niedziela jest handlowa, więc rabat będzie aktywny aż przez trzy dni.
 
Pełna lista salonów Empik dostępna jest pod adresem: empik.com/salony-empik
 
Regulamin akcji promocyjnej można znaleźć pod tym linkiem.

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się