W REBIS-ie:  "Buntownik" - piąta część cyklu "Felix Corvus" Gerainta Jonesa

W REBIS-ie: "Buntownik" - piąta część cyklu "Felix Corvus" Gerainta Jonesa

W REBIS-ie: "Buntownik" - piąta część cyklu "Felix Corvus" Gerainta Jonesa

Udostępnij

Poznański Dom Wydawniczy REBIS anonsuje, iż 27 czerwca pojawi się na rynku "Buntownik". To, piata część cyklu „Felix Corvus” Gerainta Jonesa.

Nota o książce:

Gdy musisz stawić czoło wrogowi, masz tylko dwie możliwości: przyjąć jego warunki albo narzucić mu własne. Plemiona panońskie uległy Rzymowi. Walczą już tylko Dalmaci pod wodzą Batona. W ręku groźnego przywódcy spoczywa też życie Corvusa. Zostaje on oszczędzony pod jednym warunkiem: przyłączy się do rebeliantów. Na jego głowę czyhają nie tylko Rzymianie, ale też dawny sojusznik, podstępny Ziwa.

Po kapitulacji Panonii cała potęga Rzymu zwraca się przeciwko armii Batona. Legiony zalewają krainę. Płoną kolejne oblegane miasta. Giną tysiące ludzi. Wreszcie w ostatnim bastionie rebelii Corvus staje twarzą w twarz z największym zdrajcą i wrogiem. Czy odnajdzie w Marcusie dawnego brata?

 Epickie zakończenie cyklu przypadnie do gustu fanom Bena Kane’a i Simona Scarrowa.

Kilka słów o autorze:

Geraint Jones służył w oddziałach brytyjskiej armii w Iraku i Afganistanie. Za akcje w Afganistanie otrzymał odznaczenie Naczelnego Dowódcy za Wybitną Odwagę. Po służbie w Afganistanie został wybrany do elitarnego plutonu zwiadu. Po odejściu z wojska ochraniał statki handlowe przed piratami operującymi z Somalii i Nigerii. Od czasu, gdy w 2016 roku zamienił karabin na pióro, jego książki trafiły na listy bestsellerów „New York Timesa” oraz „Sunday Timesa”.

Swoje wojenne losy przedstawił we wspomnieniach Brothers In Arms. Jest również autorem thrillerów, w tym kilku napisanych (pod pseudonimem Rees Jones) wspólnie z Jamesem Pattersonem. Największy rozgłos przyniósł mu cykl o przygodach rzymskiego legionisty Corvusa, opisanych w powieściach: Krwawy las, Oblężenie, Legion, Zdrajca, Buntownik.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się