Empik świętuje podwójne urodziny

Empik świętuje podwójne urodziny

Empik świętuje podwójne urodziny

Udostępnij

1998 był rokiem pełnym technologicznych przełomów. W Dolinie Krzemowej narodziła się rewolucyjna wyszukiwarka Google, świat zaczął korzystać z systemu operacyjnego Windows 98, a na rodzimym podwórku wystartował jeden z pierwszych sklepów internetowych – Empik.com (równo pół wieku po otwarciu pierwszego Klubu MPiK w Polsce w 1948 r.) Z okazji tych podwójnych urodzin, na klientów czekają rabaty do -50% na tysiące produktów, w tym na książki, zabawki, gry planszowe i wiele innych kategorii. Akcja trwa do 10 listopada.

Tydzień urodzinowych promocji

Empik świętuje właśnie podwójne urodziny – mijają 73 lata od otwarcia pierwszego Klubu MPiK oraz 23 lata od uruchomienia Empik.com, pionierskiego na polskim rynku e-commerce. Tegorocznym obchodom urodzin towarzyszą liczne promocje. Do 10 listopada na klientów czekają rabaty do -50% na zakupy z wybranych kategorii oraz oferty specjalne na tysiące produktów w salonach i online. Każdego dnia o godz. 10:00 w ofercie pojawią się inne, limitowane okazje zakupowe, m.in. na książki, płyty CD i winylowe, gry planszowe, zabawki, kosmetyki, elektronikę, akcesoria sportowe i dodatki do domu.

Do salonów powraca popularna promocja „3 za 2”, w ramach której można kupić trzy książki z kategorii literatury dziecięcej w cenie dwóch. To szansa, aby upolować takie przeboje wydawnicze, jak: „Elementarz 2-latka. Krok po kroku” Pauliny Chmurskiej (Wydawnictwo Wilga), „Niesforne zwierzaki. Misia i jej mali pacjenci” Anieli Szkolik-Cholewińskiej (Zielona Sowa) czy „Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też” Agnieszki Waligóry i Urszuli Młodnickiej (Sensus).
Na Empik.com w specjalnych cenach dostępne będą także zestawy LEGO, np. „Aresztowanie spadochroniarza” z serii LEGO City, „Ekologiczna kawiarnia w Heartlake City” z serii LEGO Friends czy „Lamborghini Urus ST-X i Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO” z serii LEGO Speed Champions. Obniżone zostaną również ceny wybranych zabawek, a najwyższe rabaty, aż do -30%, będą dotyczyły marek Barbie, Hot Wheels i Fisher Price. Wśród przecenionych produktów znajdą się m.in. interaktywne maskotki „Ucz się i śmiej!”, zestaw „Foodtruck Barbie”, lalki z serii „Extra Moda” czy ciężarówka Mega Transporter. Taniej będzie można zdobyć także gry planszowe, np. popularną „Jengę” czy „Tajniaków”.
Z jeszcze większych obniżek i specjalnych ofert produktowych skorzystają użytkownicy Empik Premium, dla których przygotowano rabaty sięgające -60%. W dniach 4-10 listopada roczny pakiet Premium dostępny jest w cenie 39,99 zł. Wszystkie urodzinowe oferty promocyjne dostępne są na stronie www.empik.com/urodziny.
 

Nieustający rozwój

Empik to, od początku swojej historii, jeden z liderów polskiego rynku i jedna z najlepiej rozpoznawalnych i lubianych marek. Na przestrzeni lat sieć urosła do 300 salonów stacjonarnych, stała się prekursorem rozwiązań subskrypcyjnych (Empik Go z audio i e-bookami i program Empik Premium z długą listą benefitów, w tym darmową dostawą), produkuje własny oryginalny content (słuchowiska i seriale audio oraz podcasty), a Empik.com przeobraził się w platformę marketplace z produktami od tysięcy sprzedawców.
Oferta online obejmuje już 20 kategorii produktowych, m.in. kosmetyki, zabawki, akcesoria sportowe, elektronikę czy Dom i Ogród ze Strefą Design. Empik.com to już w sumie siedem milionów ofert produktów i średnio 230 mln wizyt rocznie oraz 2,5 mln użytkowników najlepiej ocenianej polskiej mobilnej aplikacji zakupowej. Pozycja Empiku na rynku została zbudowana na tradycjach, które stanowią ważny element historii polskiego handlu i e-commerce.

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się