Empik z nagrodą Best in omnichannel

Empik z nagrodą Best in omnichannel

Empik z nagrodą Best in omnichannel

Udostępnij

Empik po raz kolejny triumfuje w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska awards. Jurorzy tegorocznej edycji docenili Empik „za jeden ekosystem zapewniający klientowi spójne doświadczenie zakupowe”, przyznając nagrodę w kategorii Best in omnichannel.

Empik od lat z sukcesem łączy model sprzedaży własnej i marketplace (EmpikPlace) w jednym ekosystemie, którego sercem jest aplikacja mobilna i usługi subskrypcyjne Empik Premium. W uznaniu osiągnięć marki w obszarze sprzedaży wielokanałowej i transformacji cyfrowej, jury e-Commerce Polska awards 2022, złożone z autorytetów e-biznesu, nagrodziło Empik w kategorii Best in omnichannel.
 
Statuetkę podczas uroczystej gali odebrali: Karol Ignatowicz – Dyrektor ds. E-commerce i Zarządzania Wartością Klienta oraz Grzegorz Bieszke – Dyrektor Działu Customer Experience & Omnichannel Process.
 
Omnichannel budowany wokół klienta Empiku to podstawa naszej strategii. Konsekwentnie rozwijamy funkcjonalności pozwalające klientom płynnie przenikać i realizować zakupy pomiędzy kanałami i dostarczamy pozytywne doświadczenie zakupowe, co potwierdza rosnący NPS na omnichannelowych punktach styku. Cieszy nas również uznanie ze strony ekspertów rynkowych wyrażone nagrodą tj. e-Commerce Polska award 2022. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie  – mówi Karol Ignatowicz.  
 
Z ostatnich inicjatyw omnichannel podjętych przez Empik można wymienić chociażby transformację Centrum Wsparcia Klienta obsługującego wszystkie kanały sprzedaży, rozwój flagowej usługi na styku online i offline czyli Pay&Go (mobile self-checkout), która zyskała uproszczony onboarding i nową formę płatności – PayPo.
 

e-Commerce Polska awards organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej to najważniejszy konkurs dla branży e-commerce.  Już od 10 lat nagradza liderów e-commerce – największe i najbardziej innowacyjne brandy działające w Polsce, wyróżniające się wizją i sukcesami e-biznesowymi. Zwycięzców tegorocznej edycji ogłoszono 22 września podczas uroczystej Gali Dekady e-Commerce Polska awards w Warszawie. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie: ecpawards.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się