Festiwal Niepodległa, Instytut Książki

Festiwal Niepodległa, Instytut Książki

Festiwal Niepodległa z Instytutem Książki [relacja i zdjęcia]

Udostępnij

Instytut Książki promował dziś czytelnictwo wsród najmłodszych podczas Festiwalu Niepodległa. W ogromnym namiocie na dziedzinach Akademii Sztuk Pięknych przy Krakowskim Przedmieściu od godziny 13 do 18 całe rodziny mogły ciekawie spędzić czas oglądając przedstawienia, biorąc udział w konkursach, grach i zabawach, malując mural i odwiedzając nasz kącik czytelniczy.

W ramach kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek” dzieci i ich rodzice malowali, przytulali ogromne maskotki, które nie mogły się od nich wręcz opędzić, i czytali: najmłodsi Pierwsze wiersze dla... z utworami wybitnych polskich poetów, a ich rodzice broszurę Książką policzeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka.

Animatorki twórczo spędzały czas z dziećmi, a pracownicy Instytutu Książki dyskutowali o ciekawych książkowych propozycjach z opiekunami. Kącik czytelniczy odwiedziło ponad 300 dzieci i ich rodziców. Wystawiano także przedstawienie na podstawie Brzechwy i Tuwima. Dzieci były zachwycone!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia i relacji wideo Daniela Bednarza:

Festiwal Niepodległa z Instytutem Książki:


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się