Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta?” proponuje Dwukropek

Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta?” proponuje Dwukropek

Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta?” proponuje Dwukropek

Udostępnij

Wydawnictwo Dwukropek zaproponowało w ramach XIX Ogónopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom czytanie książki „Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta?”, którym dołączyli do akcji pod hasłem: Cała Polska czyta dzieciom... o zwierzętach! Ta książka idealnie wpisuje się w temat i czas.

Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach... czytamy i MY pisze Wydawca książki
Czy wiecie, że właśnie trwa XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom i to pod hasłem: Cała Polska czyta dzieciom... o zwierzętach! Dołączamy chętnie do akcji, tym bardziej, że mamy książkę w tym temacie i do tego bardzo na czasie!

Maciej "Misiowy Wujek"* jak zawsze z wielkim zaangażowaniem czyta "Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta?". To książka, która przez pryzmat świata zwierząt pokazuje czym są wybory i jak ważna jest demokracja. Niesamowite jest to, że do jej stworzenia zaproszono także dzieci, które były głosem leśnych zwierząt i to ich decyzją wybrano prezydenta!

W jaki sposób się głosuje? Co to jest wiec przedwyborczy i wyborcze obietnice? Jak liczyć głosy i do czego służy urna? Każdy z kandydatów mnóstwo obiecuje wyborcom w zamian za ich głosy. Czy wiadomo, kto zwycięży? - jeśli zastanawialiście się, czy można o tych sprawach porozmawiać z dziećmi w ciekawy i zrozumiały dla nich sposób to proszę bardzo!
#całaPOLSKAczytaDZIECIOMoZWIERZĘTACH #XIX_OgólnopolskiTydzieńCzytaniaDzieciom
 
"Głosuj na prezydenta!" czyta Misiowy Wujek

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się