"Najlepsza książka na jesień", Oficyna Wydawnicza IMPULS

"Najlepsza książka na jesień", Oficyna Wydawnicza IMPULS

Głosujemy na Najlepsze Książki Jesieni 2018 w Oficynie Impuls. Pomożecie?

Udostępnij

Zagłosuj na najlepsze książki tej jesieni! Tradycja wyboru najlepszych książek na jesień znalazła już swoje stałe miejsce na polskim rynku księgarskim oraz w świadomości miłośników książki. Do tegorocznej edycji 2018 nasze wydawnictwo nominowało cztery tytuły.

Długie, jesienne wieczory, czas słoty to okres, w którym szczególnie wiele czasu poświęcić możemy – i chcemy – na lekturę. Polecamy zatem powieści i literatura dla najmłodszych, publikacje dla nauczycieli, terapeutów i rodziców,  bajki i książki dla dzieci, poradnik, opowiadania, opowieści i publikacje edukacyjne, historyczne. Wybierz najciekawsze, Twoim zdaniem, książki na wiosnę 2018 z propozycji Oficyny Impuls, zagłosuj na nie i wygraj spore zestawy książek. Zachęć znajomych - i wygraj jeszcze więcej książek!

 

 

                                                                                        W pierwszej rundzie  plebiscytu znajdziemy następujące publikacje Oficyny Wydawniczej "Impuls" walczące o tytuł  Najlepszych Książek na Jesień!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Kategoria: PORADNIKI

Bogusław Śliwerski

Kategoria: PORADNIKI

WF

Kategoria: DLA RODZICÓW

Franczyk Anna

 


Kategoria:
DLA RODZICÓW

Poradnik

 

 

Serdecznie zapraszamy do oddania Waszych cennych głosów na nasze tytuły, na publikacje Impulsu i już teraz dziękujemy  za wsparcie i sympatię dla naszych publikacji dla autorów dla nas.

Dziękujemy i prosimy o głosy.

Tradycyjnie już zadajemy pytanie: pomożecie?

28 września 2018 rozpoczęło się głosowanie Internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu "Najlepsza książka na jesień". Wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną zestawy atrakcyjnych książek. 

W  konkursie zagłosować możesz dwukrotnie - na książki, które powinny otrzymać nominację w dniach 28 września - 10 października 2018, a na tytuły, które powinny zwyciężyć w swoich kategoriach w okresie 11-21 października 2018.

Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy. Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Twojego numeru telefonu nie będziemy w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu.

Zliczane są tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy biorą również udział w losowaniu nagród.

Jury konkursu, ocena:

Wyboru najlepszych książek dokona profesjonalne Jury, w którego skład wejdą specjaliści, autorytety w dziedzinie literatury, krytycy literaccy i recenzenci oraz przedstawiciele serwisu Granice.pl

Głosowanie internautów

Równolegle do oceny jury na stronie internetowej konkursu prowadzone będzie głosowanie internautów, którzy również wyróżnią najlepsze książki dla młodych czytelników. Wśród internautów biorących udział w konkursie rozlosowane zostaną cenne zestawy nagród książkowych. Wyniki głosowania śledzić będzie można na żywo na stronie internetowej konkursu: ksiazkanajesien.pl.

Uwaga: w I rundzie walczymy do 10 października.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się