"Pucked UP. Tom II", Helen Hunting

"Pucked UP. Tom II", Helen Hunting

Gorąca seria Pucked powraca!

Udostępnij

Niepowtarzalna i rozbrajająca", "Wspaniała!", "Świetna!" - tak o "Pucked Up" mówią zagraniczni recenzenci.Polskie czytelniczki nie pozostają w tyle i chwalą kolejną powieść Heleny Hunting za niepowtarzalny humor, gorącą atmosferę i niezapomnianych bohaterów. Co sprawia, że seria Pucked zdobywa takie uznanie wśród kobiet?
To po prostu trzeba sprawdzić osobiście!

Nota o książce:

 Druga powieść z cyklu Pucked, z którą chętnie pójdziesz do łóżka!Nota o książce:

Miller “Buck” Butterson przechodzi przez życie bzykając laski, odkąd hokejowy krążek rozwalił mu przednie zęby, naprawiając tym samym jego fatalny zgryz. Po pięciu latach spędzonych w NHL na odpieraniu ataków przeciwników na lodzie i zdobywaniu bramek z hokejowymi króliczkami, Miller postanowił, że jest gotowy mieć dziewczynę. Prawdziwą dziewczynę, a nie kogoś w stylu hokejowego króliczka. Taką, którą zabierze na randki, i z którą nie wskoczy po chwili do łóżka.

Miller myśli, że siostra kolegi z drużyny jest tą odpowiednią kobietą. Tylko że w odróżnieniu od Alexa Watersa, kapitana drużyny i ogólnie miłego faceta – i który tak się składa, spotyka się z jego przyrodnią siostrą - reputacja Millera w mediach jako dziwkarza jest w pełni zasłużona. Poza tym drobnym szczegółem, Miller nie ma żadnego pojęcia o związkach ani o czasie i wysiłku, jakich one wymagają.

Miller przekonuje się, ale nie tak szybko, że jeśli chce, aby Sunshine „Sunny” Waters się w nim zakochała, będzie musiał zrobić o wiele więcej, niż pokazać jej sypialniane umiejętności swojego kijka.

Opinie o książce:

Pucked Up jest niepowtarzalnym, rozbrajającym dodatkiem do serii PUCKED! -  Julia Kent, autorka bestsellerów z list New York Times’a i USA Today

Poczucie humoru i talent Heleny lśnią w Pucked Up, ale to główny bohater rozbroił mnie całkowicie. Kocham Yeti! -  Daisy Prescott, autorka bestsellerów z listy USA Today

Pucked Up ma wszystko to, czego pragnę w romantycznej komedii – iskrzącą chemię, świetne poczucie humoru i mnóstwo gorącego seksu z facetem, który wie, co robić z krążkiem, na lodzie i w łóżku. Wspaniała książka! -  Melanie Harlow, autorka bestsellerów z listy USA Today


Kilka słów o autorce:

Helena Hunting, autorka bestsellerów z listy „New York Times’a" i „USA Today", twórczyni serii Pucked, mieszka na obrzeżach Toronto wraz ze swoją niewiarygodnie tolerancyjną rodziną i dwoma umiarkowanie nietolerancyjnymi kotami. Romanse współczesne, które pisze są zarówno pełnymi dramatów i emocji powieściami z gatunku New Adult jak i romantycznymi komediami sportowymi.

 

 

 Tytuł: Pucked UP. Tom II
Autor: Helen Hunting
Seria: Pucked
Przekład: Magdalena Siewczyńska-Konieczny
Wydawca: wydawnictwo Szósty Zmysł
Miejsce i rok wydania: Słupsk, premiera 26 październik 2018
Wydanie: I
Objętość: 3450 stron
Format: 143x205 mm
Okładka: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-65830-53-1
EAN: 9788365830531
Cena detaliczna: 39,90 zł

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się