Słodko kwaśna historia
Ogólnopolska Konferencja Kultury

Ogólnopolska Konferencja Kultury

Instytut Książki na Ogólopolskiej Konferencji Kultury

Udostępnij

Zastępca dyrektora ds. programowych Instytutu Książki Krzysztof Koehler weźmie udział w panelu „Międzynarodowa promocja sztuki za granicą” w ramach Ogólopolskiej Konferencji Kultury, na którą składa się cykl 12 sympozjów odbywających się w różnych miastach Polski i poświęconych różnym dziedzinom sztuki, w tym muzyce, kulturze ludowej, teatrowi, sztukom wizualnym czy tańcowi.

Panel dotyczący promocji sztuki odbędzie się w piątek 15 września w godz. 16:30-18:00 w gmachu Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Krzysztof Koehler będzie mówić o promowaniu polskiej kultury i literatury za granicą.

Moderatorem panelu został Andrzej Szczerski (Muzeum Narodowe w Krakowie, Instytut Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego). Wystąpią także Magdalena Kochanowska (Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie), Zofia Machnicka (Instytut Adama Mickiewicza), Karolina Puchała-Rojek (Fundacja Archeologii Fotografii) oraz Jarosław Suchan (Muzeum Sztuki w Łodzi).

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania dyskusji.

Szczegółowy program Konferencji tutaj.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się