"Islam. Jedenasta plaga",  Hege Storhaug

"Islam. Jedenasta plaga", Hege Storhaug

"Islam. Jedenasta plaga" - spotkanie autorskie z Hege Storhaug

Udostępnij

Zapraszamy na spotkanie autorskie z norweską pisarką, feministką, obrończynią praw człowieka - Hege Storhaug. Spotkanie odbędzie się wokół książki "Islam. Jedenasta plaga", w której autorka skupia się na islamie jako systemie politycznym i zastanawia się nad konsekwencjami, jakie niesie ze sobą pojawienie się w Europie odmiennej kultury.

 „Islam. Jedenasta plaga" – spotkanie autorskie z Hege Storhaug, 16.06.2018 (sobota), godz. 17.30

W ramach Toruńskiego Festiwalu Książki

Norweska dziennikarka i działaczka polityczna w swojej kontrowersyjnej książce zadaje wiele pytań, nurtujących Europejczyków. Czy każdy ma prawo wyboru swojego miejsca do życia?
W wywiadzie dla portalu Onet.pl Hege Storhaug mówi: „Kocham moją kulturę, mój kraj, moją tradycję, widzę, jak na moich oczach to wszystko ginie, zawłaszczane przez cywilizację diametralnie różną od mojej".

Spotkanie będzie okazją do zadania pytań o kwestię uchodźców z krajów bliskowschodnich, o których w Polsce toczy się polityczna batalia.

Wstęp wolny!

Kilka słów o autorce:
 
 
Hege Storhaug (ur. 1962) - norweska dziennikarka, pisarka i działczka polityczna. Zajmuje się tematem imigracji w kontekście praw człowieka, jest działaczką skupioną na prawach kobiet, zwłaszcza muzułmańskich. Od 2002 roku pracuje dla norweskiej fundacji Human Rights Service.
 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się