Beata Sadowska, Momo nie lubi podróży

Beata Sadowska, Momo nie lubi podróży

Podróż na cztery łapy z Momo i Beatą Sadowską – premiera książki

Udostępnij

Poznajcie psa Momo Beaty Sadowskiej i razem wyruszcie w podróż pełną przygód! Oficjalna premiera książki odbędzie się w tę sobotę, 9 czerwca, w Warszawie podczas Literackiego Pikniku nad Wisłą.

Momo stworzyła – a raczej przelała jego postać na papier – Beata Sadowska, dziennikarka radiowa i telewizyjna,blogerka i pisarka, autorka bestsellerowych „I jak tu nie biegać!” oraz „I jak tu nie podróżować (z dzieckiem)”. Momo to jej trzynastoletni rodezjan, niestrudzony towarzysz w podróżach większych i mniejszych. Wierny przyjaciel i opiekun synów autorki, dwuletniego Kosmy i pięcioletniego Tytusa. 

Uczestnicy pikniku dowiedzą się, jak narodził się pomysł na historię o podróżującym psie. Beata Sadowska opowie również, dlaczego właściwie Momo nie lubi podróży. Dla dzieci przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Bądźcie z nami!

Więcej informacji o wydarzeniu:

http://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/

Dodatkowo autorkę będzie można spotkać następnego dnia – 10 czerwca – w Parku RozrywkiJulinek na rodzinnym pikniku. Start o godzinie 12:00. Poza fascynującą rozmową z Beatą Sadowską o psie Momo i jej najnowszej książce (autografy gwarantowane!), na uczestników pikniku czekać będą emocjonujące gry, konkursy i zabawy z animatorami. Zapraszamy wszystkich,
którzy cenią sobie dobrą zabawę na świeżym powietrzu (czworonogi jak najchętniej też!).


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się